بازدید: 29

اقدام خودخواهانه راننده پورشه در خیابان خبرساز شد +عکس

منبع : فردا نیوز کد خبر: 2110047
در شرایطی که خودروی آمبولانس در حال انتقال یک مریض بد حال به بیمارستان بود، راننده پورشه با اقدامی غیرانسانی جان بیمار داخل آمبولانس را به خطر انداخت.

باشگاه خبرنگاران: اقدام غیرانسانی یک راننده بی فرهنگ در یکی از خیابان های سنگاپور به سوژه رسانه های این کشور تبدیل شد. این راننده خودروی پورشه نه تنها راه را برای خودروی آمبولانسی که در پشت خودروی او در حال حرکت بود، باز نکرد بلکه در عملی سخیف از آن ها خواست تا با ماشین گرانقیمتش عکس یادگاری بگیرند.

این حادثه هنگامی رخ داد که زن جوان ۴۱ ساله ای با نام " چام آهوئی" در حال انتقال پدر ۸۲ ساله اش که دچار سکته شده بود به بیمارستان بود. پس از سکته پدر چام به همراه برادرش قصد داشتند که با خودروی شخصی پدرشان را به بیمارستان برساند که بخاطر وضعیت اضطراری او با آمبولانس تماس گرفتند. در حالی که پدر چام در وضعیت خطرناکی قرار داشت و راننده آمبولانس در تلاش بود سریعا او را به یک بیمارستان دولتی سنگاپور برساند، راننده پورشه موجب ایجاد تأخیر در انتقال بیمار به بیمارستان شد.

اقدام خودخواهانه راننده پورشه در خیابان خبرساز شد +عکس

یکی از تصاویری که این زن با تلفن همراه خود تهیه کرده، راننده پورشه را که در مقابل آمبولانس در حال رانندگی است و راه را برای عبور آمبولانس بازنمی کند نشان می دهد. بنا به گفته چام با وجود روشن بودن چراغ گردان آمبولانس و همچنین آژیر آن این راننده از بازکردن مسیر خودداری کرد. این در حالی بود که تمام خودرو هایی که در حال عبور از مسیر بودند با دیدن آمبولانس راه را بازکردند. سرانجام راننده آمبولانس تصمیم گرفت با سبقت از سمت چپ خودروی پورشه بیمار را سریعا به بیمارستان منتقل کند. با این حال آن ها با تأخیر حدود ۲۰ دقیقه ای بیمار را به بیمارستان رساندند.

اقدام خودخواهانه راننده پورشه در خیابان خبرساز شد +عکس

قرار دادن شرح این حادثه در فیسبوک با واکنش کاربران زیادی همراه شد و بسیاری از آن ها اقدام خودخواهانه و غیرانسانی راننده پورشه را مورد انتقاد شدید قرار دادند.


اقدام خودخواهانه راننده پورشه در خیابان خبرساز شد +عکس
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها