بازدید: 10

برای تأمین آب آشامیدنی تمهیدات بسیار خوبی فراهم شد/ مشکل امنیتی ـ انتظامی گزارش نشده است

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2109463
رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی با اشاره به اینکه برای تأمین آب آشامیدنی تمهیدات بسیار خوبی فراهم شد، گفت: اربعین امسال سطح هماهنگی‌های ملی، استانی و عملیاتی در نقطه صفر مرزی همه به مراتب بهتر از سنوات قبل بود.
رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی:اربعین امسال سطح هماهنگی های ملی و عملیاتی بهتر از سال های گذشته بود/برای تأمین آب آشامیدنی تمهیدات بسیار خوبی فراهم شد/تاکنون هیچ مشکل امنیتی ـ انتظامی برای زائران حسینی در مرز های خوزستان گزارش نشده استگروه سیاسی خبرگزاری میزان، حسین ذوالفقاری در ستاد اربعین خوزستان که در فرمانداری خرمشهر برگزار شد، اظهار کرد: تاکنون هیچ مشکل حادی در مرز های ایران برای زائران حسینی گزارش نشده است.

وی افزود: از ابتدا در ستاد مرکزی اربعین پیش بینی شده بود که بیش از ۳ میلیون زائر حسینی از کشور خارج شود و انتظار می رفت که اقدامات خوبی در ایلام و خوزستان فراهم شود که بحمدلله این کار انجام و در استان های میزبان از سوی کارشناسان، گزارش خاصی از وجود مشکلات در این سوی مرز ها و در خاک ایران اعلام نشده است.

رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی با تقدیر از خدمات رسانی های ارائه شده به زائران حسینی که در سطح مطلوبی انجام شده است، تصریح کرد: در حوزه های مختلف از جمله حمل و نقل، تغذیه، خدمات رسانی، امنیتی و ترافیکی هیچ مشکلی گزارش نشده است.

ذوالفقاری با اشاره به تأمین امکانات بسیار برای حمل و نقل زائران حسینی یادآور شد: پس از ازدحام جمعیت در مرز ها و مشکل حمل و نقل کشور عراق، بلافاصله در عراق جلسه ای تشکیل شد که در نتیجه، مرز های این کشور برای دریافت همه کمک های ایران به روی ما باز شد.

وی با اشاره به اینکه برای تأمین آب آشامیدنی تمهیدات بسیار خوبی فراهم شد، ادامه داد: اربعین امسال سطح هماهنگی های ملی، استانی و عملیاتی در نقطه صفر مرزی همه به مراتب بهتر از سنوات قبل بود.

رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی با تقدیر از استاندار خوزستان و ارتباط شبانه روزی وی برای خدمات رسانی به زائران حسینی ابراز امیدواری کرد: خوشبختانه تا این لحظه هیچ مشکل امنیتی ـ انتظامی برای زائران حسینی در مرز های خوزستان گزارش نشده است؛ همچنین برآورد امنیتی و انتظامی استان خوزستان خیلی خوب و کارگشا بوده و حتی تمامی مواکب نیز مورد مراقبت شبانه روزی قرار گرفتند.

ذوالفقاری در پایان گفت: از تمامی مسئولان خوزستانی به ویژه استاندار تقدیر و تشکر می کنم که هرگز گلایه ای نداشتند و با تمامی کم و کاستی های احتمالی به بهترین نحو ممکن به زائران حسینی خدمات رسانی کردند.
 
انتهای پیام/ 

برای تأمین آب آشامیدنی تمهیدات بسیار خوبی فراهم شد/ مشکل امنیتی ـ انتظامی گزارش نشده است
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها