بازدید: 21

استراتژی غلطان دولت تا 1400

منبع : سایت خبری پول نیوز کد خبر: 2108874
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس درباره بررسی بودجه سال‌های ۹۹ و ۱۴۰۰ توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش پول نیوز؛ غلامرضا تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی درباره برخی صحبت ها مبنی بر اینکه بودجه سال ۹۹ و ۱۴۰۰ به صورت دوساله به مجلس ارسال می شود، گفت: بودجه به صورت دو ساله به مجلس ارسال نمی شود، در واقع زمانی که بودجه سال ۹۹ در حال تصویب است، بودجه ۱۴۰۰ را نیز مورد بررسی قرار می گیرد و سال آینده نیز در فصل بررسی بودجه، علاوه بر اینکه بودجه ۱۴۰۰ تصویب می شود نگاهی نیز به بودجه سال ۱۴۰۱ خواهد شد.

بودجه سال ۹۹ و ۱۴۰۰ به صورت غلطان بررسی می شود

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی افزود: بودجه سال ۹۹ و ۱۴۰۰ به صورت غلطان بررسی می شود، به این معنا که اگرچه برنامه بودجه دوسال با یکدیگر بررسی می شود، اما عددی که برای ۱۴۰۰ تصویب خواهد شد، بودجه مصوب دولت نیست، در واقع بودجه دوساله بررسی می شود تا مشخص شود در سال های آینده چه اتفاقی رخ می دهد.

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در پاسخ به این پرسش که بررسی بودجه ۱۴۰۰ در سال جاری آیا همان اعتباری است که در برنامه ششم توسعه برای آن پیش بینی شده؟ اظهار کرد: بله؛ در واقع بودجه سال ۹۹ در مجلس تصویب می شود، اما تنها شیوه عملیاتی شدن بودجه ۱۴۰۰ بررسی خواهد شد، و بطور طبیعی در سال آینده بودجه ۱۴۰۰ تصویب می شود و بودجه سال بعدش که ۱۴۰۱ است، بررسی خواهد شد که این امر مغایرتی با قانون اساسی ندارد.


استراتژی غلطان دولت تا 1400
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها