بازدید: 7

آزادی مردی که همسرش را کشت

منبع : فرارو کد خبر: 2108597
موکل من شرایط بسیار خاصی دارد و گاهی امکان اعزام به‌موقع از زندان به بیمارستان وجود ندارد، ضمن اینکه بیماری او بسیار سخت است و به مراقبت در خانه و بیمارستان نیاز دارد. بیماری او تبدیل به سرطان خون شده که سرطان خطرناکی است. با توجه به اینکه موکل من سه سال و چهار ماه است که در زندان به‌سر می‌برد، درخواست دارم با آزادی او موافقت شود

مرد بیمار که همسرش را به دلیل حرف هایی که پشت سرش زده می شد به قتل رساند، با رضایت اولیای دم از قصاص نجات پیدا کرد.

به گزارش شرق، این مرد که در زندان به سرطان خون مبتلا شده است، وقتی برای محاکمه به لحاظ جنبه عمومی جرم پای میز محاکمه ایستاد، گفت: سه سال و چهار ماه قبل من همسرم را به قتل رساندم. من عاشق او بودم و تازه عقد کرده بودیم، اما مردم پشت سر زنم خیلی حرف می زدند و می گفتند او با فردی رابطه دارد. من خیلی ناراحت می شدم. ما مدت ها بود سر این مسئله با هم درگیری داشتیم. یک روز قبل از حادثه یکی از نزدیکانم به من گفت: همسرم را با مردی در خیابان دیده است. از شنیدن این موضوع خیلی ناراحت شدم. روز حادثه در خانه در حال استراحت بودیم که سر این مسئله با همسرم صحبت کردم و گفتم نباید کاری کند که دیگران درباره اش این طور صحبت کنند. جرو بحث بین ما بالا گرفت. همسرم با عصبانیت با من صحبت کرد. او حرف هایی زد که خیلی من را ناراحت کرد و گفت: دیگر به من ربطی ندارد او چطور زندگی می کند و می خواهد از من جدا شود. من که کنترلم را از دست داده بودم، با آجری که کنار در بود همسرم را زدم که باعث مرگش شد.

متهم در پاسخ به این سؤال که چرا آجر در خانه داشت، گفت: تکه ای آجر برای اینکه در بسته نشود کنار در اتاق گذاشته بودیم. دستم را انداختم و آن را برداشتم و به سر زنم کوبیدم. باور کنید نمی خواستم او را بکشم. متهم از سختی های زندگی در زندان گفت و از دادگاه خواست که در مجازاتش تخفیف قائل شود. او گفت: زمانی که بازداشت شدم یک کارگاه تولیدی داشتم و ۱۶ نفر در آن کارگاه کار می کردند و نان می خوردند. من مردی ثروتمند بودم. با اینکه خیلی جوان بودم، اما پول زیادی داشتم و مرد موفقی بودم. با کاری که کردم، هم خودم را بدبخت کردم و هم خانواده ام سختی زیادی کشیدند و هم اینکه خانواده همسرم را سیاه پوش و بیچاره کردم. از همان ابتدای جوانی من مشکل کم خونی داشتم و دارو استفاده می کردم. وقتی که زندانی شدم، بیماری ام پیشرفت کرد.

دکتر زندان گفت: روند درمان در زندان امکان پذیر نیست و من هر دو ماه برای تزریق خون به خارج از زندان منتقل می شدم. دارو های خاصی هم می خوردم، اما باز هم بیماری ام تشدید شد. با هر سختی ای شده بود، به بیمارستان می رفتم و خون ترزیق می کردم. آخرین باری که به بیمارستان رفتم، دکتر ها گفتند دیگر تزریق خون هم فایده ای ندارد و بیماری ام تشدید شده است.

متهم که پوست و صورتی کاملا زرد داشت و ظاهرش نشان می داد بیماری خاصی دارد، ادامه داد: آخرین باری که پزشکان من را معاینه کردند گفتند به شیمی درمانی نیاز دارم و بیماری ام به سرطان خون تبدیل شده است.

در ادامه، وکیل متهم در جایگاه قرار گرفت. او گفت: همه ما در جریان سختی های درمان در زندان هستیم. موکل من شرایط بسیار خاصی دارد و گاهی امکان اعزام به موقع از زندان به بیمارستان وجود ندارد، ضمن اینکه بیماری او بسیار سخت است و به مراقبت در خانه و بیمارستان نیاز دارد. بیماری او تبدیل به سرطان خون شده که سرطان خطرناکی است. با توجه به اینکه موکل من سه سال و چهار ماه است که در زندان به سر می برد، درخواست دارم با آزادی او موافقت شود.

با پایان جلسه دادگاه، قضات شعبه ۲ برای صدور رأی دادگاه وارد شور شدند و متهم را به تحمل سه سال و چهار ماه حبس محکوم و متهم را در همان روز آزاد کردند.


آزادی مردی که همسرش را کشت
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11
 • آزادی مردی که همسرش را کشت


  موکل من شرایط بسیار خاصی دارد و گاهی امکان اعزام به‌موقع از زندان به بیمارستان وجود ندارد، ضمن اینکه بیماری او بسیار سخت است و به مراقبت در خانه و بیمارستان نیاز دارد. بیماری او تبدیل به سرطان خون شده که سرطان خطرناکی است. با توجه به اینکه موکل من سه
 • روایت آزادی مردی که عامل تجاوز به همسرش را کشت


  با دستگیری این زوج و انتقال جسد به پزشکی‌قانونی و آغاز تحقیقات، احسان اعتراف کرد که دست به قتل زده، چون مقتول همسرش را مورد تجاوز قرار داده و از او فیلم تهیه کرده است.
 • مردی همسرش را با روسری خفه کرد


  این مرد در بازجویی‌ها به ارتکاب قتل اعتراف کرد و گفت از پشت سر روسری را دور گردن همسرش انداخته و او را خفه کرده است.
 • اعترافات مردی که ۲‌همسرش را کشت


  مرد ۴۲ ساله‌ای که طی چند ماه دو همسرش را به قتل رسانده بود، در اعترافاتی تکان دهنده به شرح جزئیات جنایت هولناک خود پرداخت.
 • خودسوزی مردی که همسرش را آتش زد


  مردی پس از آن که همسر ۵۰ ساله اش را در پشت بام ساختمان در حال احداث به آتش کشید، خود را نیز با ریختن نفت آتش زد و هر دو نفر به طرز دلخراشی جان باختند.
 • خودسوزی مردی که همسرش را آتش زد


  مردی پس از آن که همسر ۵۰ ساله اش را در پشت بام ساختمان در حال احداث به آتش کشید، خود را نیز با ریختن نفت آتش زد و هر دو نفر به طرز دلخراشی جان باختند.
 • خودسوزی مردی که همسرش را آتش زد


  مردی پس از آن که همسر ۵۰ ساله اش را در پشت بام ساختمان در حال احداث به آتش کشید، خود را نیز با ریختن نفت آتش زد و هر دو نفر به طرز دلخراشی جان باختند.
 • مردی با قفل کتابی همسرش را کشت


  این حادثه صبح روز گذشته در خیابان پنجتن 68 مشهد هنگامی رخ داد که مرد عصبانی به دلیل اختلافات خانوادگی، با همسرش درگیر شد. در اثنای این درگیری مرد 45 ساله قفل کتابی را برداشت و ضربات متعددی به سر همسرش وارد کرد.
 • مردی با تبر جان همسرش را گرفت


  رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌غربی با اشاره به قتل زنی به دست همسرش با تیر گفت: زن مجروح شده از ناحیه گردن جان خود را از دست داد.
 • مردی که پس از یک ماه متوجه مرگ همسرش شد!


  استیون سیلر 60 ساله یک ماه بوی بدی را از اتاق خواب حس می کرد، اما نرفت ببیند چه اتفاقی برای زنش افتاده است. تامارا ویلسون 58 ساله را 10 دسامبر پیدا کردند. بدنش برهنه و با یک تکه برزنت پوشانده شده بود.مأموران پلیس پس از دریافت درخواست دختر تامارا وارد
 • مردی همسرش را در مقابل 2 بچه اش کشت


 • مردی در ارومیه همسرش را کشت +عکس


  فرمانده انتظامی ارومیه گفت: روز گذشته (دوشنبه) مردی در این شهرستان با شلیک 2 گلوله از اسلحه غیرمجاز، همسرش را به قتل رساند.
 • مردی در ایلام همسرش را کشت


 • مردی که جسد همسرش را در باغی دفن کرد


  شوهر قاتل در اظهاراتش به مأموران گفت: پس از قتل اکرم، جسدش را همراه با یکی از دوستانم به یک باغ در فیروزکوه برده و آنجا دفن کردیم.
 • دادگاه مردی که همسرش را با چاقو کشت


پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها