بازدید: 23

نوسان بازار بورس در حد فعلی قابل قبول است

منبع : سایت خبری بورس نیوز کد خبر: 2107848
وزیر اقتصاد گفت: در بازار بورس نوسانات در حد فعلی به نظرم باید قابل قبول باشد.

نوسان در بازار بورس در حد فعلی قابل قبول است

به گزارش بورس نیوز، وزیر اقتصاد در حاشیه جلسه امروز هیات دولت به مشکلات لایحه مالیات بر ارزش افزوده در مجلس اشاره و اظهار کرد: بار ها گفته ایم که مواردی از مشکلات که نیازمند اصلاح خود قانون بوده در مجلس در حال بررسی است. در صحن مطرح شده و به خاطر بخشی از مشکلات این موضوع دوباره به کمیسیون اقتصاد مجلس بازگردانده تا مجدداً بررسی شود.

وی افزود: در پیگیری هایی که من داشتم رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفتند که از هفته بعد این موضوع در دستور جلسات کمیسیون قرار می گیرد، اما درباره آن موادی که باید اصلاح شود به تبع آن شیوه نامه ها و دستور کار هم باید اصلاح شود که این سیر کمک می کند بسیاری از مشکلاتی که الان مطرح است حل شود، پس عزیزان صبر کنند تا این موارد انجام شود.

وزیر اقتصاد درخصوص نوسان شاخص بورس گفت: در بازار بورس نوسانات در حد فعلی به نظرم باید قابل قبول باشد؛ زیرا می دانید آن زمانی که بورس داشت رشد پیدا می کرد برخی از صاحب نظران دلسوز با من تماس می گرفتند و نگرانی خود را اعلام می کردند که این رشد خیلی سریع، تند و مستمر دارد رخ می دهد که البته آن هم واقعا حباب نبود؛ چرا که ما با عرضه سهام تلاش کردیم عمق بازار را افزایش دهیم و الان هم موضوع مدیریت می شود تا به یک سطح قابل قبول در بازار بورس برسیم.


نوسان بازار بورس در حد فعلی قابل قبول است
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها