بازدید: 26

شب افول خط حمله

شکست تیم ملی فوتبال ایران در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ برابر بحرین در رسانه‌های عربی بازتاب داشت.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: در یکی از حساس ترین دیدار های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر تیم ملی فوتبال بحرین در منامه از ایران پذیرایی کرد. بحرین از امتیاز میزبانی خود به خوبی استفاده کرد و توانست در این دیدار با یک گل به پیروزی برسد.

همچنان که پیش بینی می شد پیروزی بحرین برابر ایران در رسانه های عربی بازتاب داشت.

خبرگزاری BNA: "پیروزی ارزشمند بحرین برابر ایران"

خبرگزاری رسمی بحرین در این باره نوشت: تیم ملی فوتبال بحرین پیروزی ارزشمندی را برابر ایران به دست آورد. تک گل بحرین را محمد الحردان از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۶۳ به ثمر رساند تا بحرین سه امتیاز بازی را به دست آورد. دو تیم بازی را سریع و بدون احتیاط آغاز کردند و فرصت های نصف و نیمه ای هم روی دروازه ها خلق شد. نخستین فرصت گلزنی را ایران توسط کریم انصاری فرد خلق کرد و چند دقیقه بعد هم احسان حاج صفی موقعیت بهتری داشت که نتوانست از آن استفاده کند. بعد از این دو موقعیت توان بدنی بازیکنان ایران کم شد و این به بحرین اجازه داد تا روی دروازه بیرانوند موقعیت گلزنی ایجاد کنند. در نیمه دوم هم شرایط تغییر نکرد. تیم ملی ایران بدون آنکه خطر جدی را خلق کند حمله می کرد. سنگربان بحرین دو بار فرصت را از طارمی گرفت و چند دقیقه بعد این بار نوبت به بیرانوند رسید که با واکنش خوب خود مانع باز شدن دروازه اش شود.

در دقیقه ۶۲ حمیدان توسط مدافع ایران با یک تکل آشکار سرنگون شد و داور ازبکستانی پنالتی گرفت که حردان آن را تبدیل به گل کرد. در نیم ساعت آخر بازی ایران فشار زیادی آورد، اما فرصت گلزنی خلق نکرد. این درحالی بود که بحرین به دنبال ضد حملات بود تا اینکه بازی با همین نتیجه به پایان رسید. با این نتیجه بحرین با ۷ امتیاز به صدر جدول رده بندی صعود کرد و هم امتیاز با عراق شد این درحالی است که ایران با ۶ امتیاز به رده سوم سقوط کرد.

Beinsports:"پیروزی تاریخی بحرین برابر ایران"

این شبکه سرشناس عربی هم نوشت: تیم ملی فوتبال بحرین با پیروزی که برابر ایران به دست آورد این تیم را از صدر جدول رده بندی پایین آورد تا خودش صدرنشین شود. بحرین این گل را مدیون الحردان است که توانست از روی نقطه پنالتی دروازه بیرانوند را باز کند. این دومین پیروزی بحرین است تا با ۷ امتیاز از سه بازی در صدر جدول رده بندی قرار گیرد.

در ادامه آمده است: دو تیم بازی را بسیار محتاطانه آغاز کردند و توپ در میانه میدان به گردش در می آمد و دو تیم به دنبال محک زدن هم بودند. تیم ملی ایران به سختی خود را به دروازه بحرین می رساند. بحرین روی ارسال توپ های بلند برنامه داشت و موقعیت های خوبی هم به دست آورد. بحرین از روی نقطه پنالتی به گل رسید و ایران در دقایق پایانی با همه توان خود حمله برد و فرصت های هم به دست آورد، اما در نهایت نتوانست به گل برسد و تن به شکست داد.

۲۴.ae: "بحرین ایران را شکست داد"

این سایت اماراتی نوشت: بحرین به بازی های بدون شکست ایران پایان داد و توانست در منامه این تیم را با یک گل شکست دهد. بحرین با پیروزی که در این دیدار به دست آورد ۷ امتیازی شد و به صدر جدول رده بندی صعود کرد. ایران که در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حضور داشت با شکست در این دیدار که نخستین شکست این تیم در انتخابی بود به رده سوم سقوط کرد.

khabarmasr:"بحرین ایران را از صدر پایین کشید"

این سایت مصری هم در واکنش به پیروزی بحرین برابر ایران نوشت: تیم ملی فوتبال بحرین در دیداری حساس در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از ایران پذیرایی کرد و توانست با یک گل به پیروزی برسد. تک گل بازی را الحردان از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. بحرین با پیروزی که در این دیدار به دست آورد ایران را از صدر پایین کشید و خودش به صدر جدول رده بندی صعود کند.

السومریه: "بحرین با شکست ایران صدرنشین شد"

این سایت عراقی هم در واکنش به شکست ایران نوشت: تیم ملی فوتبال بحرین در یکی از دیدار های حساس انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از ایران پذیرایی کرد و توانست با یک گل به پیروزی برسد. بحرین با پیروزی که در این دیدار به دست آورد به صدر جدول رده بندی صعود کرد و هم امتیاز با عراق شد این درحالی است که ایران به رده سوم سقوط کرد.

اخبار الخلیج: "تیم ما ایران را شکست داد و صدرنشین شد"

این سایت بحرینی هم نوشت: تیم ملی بحرین پیروزی ارزشمندی را برابر ایران به دست آورد. این دیدار در ورزشگاه پر از تماشاگر در منامه برگزار شد و با تک گلی که الحردان به ثمر رساند به صدر جدول رده بندی صعود کردیم. باید در ابتدا این پیروزی را به جناب شیخ ناصر بن حمد تقدیم کنیم که با سخنان خود نقش بسزایی در کسب این پیروزی داشت و البته به هواداران، اعضای فدراسیون و بازیکنان.

هواداران نشان دادند که شماره یک هستند. همه تلاش کردند تا پیروز این بازی شویم و در نهایت هم به هدف خود رسیدیم. هواداران ورزشگاه را مزین به اهتزاز پرچم های قرمز کردند. آن ها با خوشحالی و با بوق زدن در بیرون ورزشگاه پیروزی را جشن گرفتند و پرچم کشور خود را به اهتزاز درآوردند. ما در هر دو نیمه بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. شرایط را برای تیم ایران سخت کردیم و آن ها را حسابی خسته کردیم. فضا ها را بستیم و اجازه ندادیم زیاد دروازه ما تهدید شود. همه بازیکنان ما ستاره بودند و این شادی را به هواداران هدیه کردند. ستاره های ایران به ویژه در خط حمله در بازی غائب بودند و اجازه ندادیم که خطر ایجاد کنند.

نیمه نخست متعادل بود و دو تیم بیشتر همدیگر را محک زدند. در نیمه دوم ایران فشار آورد، اما تیم ما به خوبی دفاع کرد. آرامش در بحرین برقرار بود و صبر بازیکنان ما جواب داد و با یک ضربه پنالتی دروازه بیرانوند باز شد تا در نهایت پیروز این بازی حساس شویم.

شب افول خط حمله
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11
 • شب افول خط حمله


  شکست تیم ملی فوتبال ایران در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ برابر بحرین در رسانه‌های عربی بازتاب داشت.
 • تخت گاز به‌سوی افول اقتصاد


  تصویب این ماده به معنای ردکردن سند مالکیت در مقابل قولنامه است. این روندی که آغاز شده، علیه اقتصاد کشور است، زیرا بحث مالکیت را زیر سؤال می‌برد. به تعبیری دیگر، اینکه سند قولنامه‌ای اگر شاهدی برای آن بود بر سند ثبتی مقدم خواهد بود و سندیت دارد، نظام
 • افول موریانه‌وار


  پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR، اطلاع‌نگاشت «افول موریانه‌وار» را منتشر کرد
 • اسرائیل رو به افول است


  اسرائیل رو به افول خواهد رفت و یهودیان صهیونیست‌ها به عنوان یک اقلیت به ستوه می‌آیند و آن‌هایی که بتوانند به سوی آمریکا فرار خواهند کرد.
 • افول دولت‌ها در دور دوم!


  افول تدریجی، واژه ای‌است که می توان برای دور دوم مسئولیت روسای جمهور پس از جنگ در ایران به کار برد.
 • افول اخلاق در گروه خاص


  روابط غیراخلاقی کلیدواژه برخی از پرونده‌های جنایی و غیرجنایی را تشکیل می‌دهد. روابطی که از ارتباط بین دختران و پسران و مردان و زنان در محیط‌های مختلف برقرار می‌شود و تا زمانی که به تشکیل پرونده قضایی یا بروز عمل مجرمانه نیانجامد به حیات خود ادامه می‌
 • افول زودهنگام ترامپ


  دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور امریکا، حدود دو ماه قبل احساس پیروزی می‌کرد. رابرت مولر بعد از دو سال تحقیق در مورد دخالت روسیه در انتخابات سال ۲۰۱۶ ریاست جمهوری امریکا، به کنگره رفته بود تا به پرسش‌های قانونگذاران امریکا پاسخ بدهد.
 • افول هژمونی دلار!؟


  امروزه کشورهای سراسر جهان، دلار را وسیله‌ای برای معاملات بین‌المللی خود می‌دانند. این درحالی است که برخی از کشورها در حال جست‌وجو برای یافتن راهی هستند تا از به‌ کارگیری دلار آمریکا در روابط تجاری خود اجتناب کنند. اما این اقدام تا چه میزان قابل اجرا
 • افول موریانه وار آمریکا


  دوماهنامه فارین افرز که به اندیشکده «شورای روابط خارجی ایالات متحده» وابسته است، در روزهای اخیر در مطلبی با عنوان چه بر سر قرن امریکایی آمده است، می‌نویسد: «یک نسل پیش، ایالات متحده با اعتماد به نفس در حال رهبری جهان به سوی آن چیزی بود که تصور می‌شد.
 • افول موریانه وار امریکا


  دوماهنامه فارین افرز که به اندیشکده «شورای روابط خارجی ایالات متحده» وابسته است، در روز‌های اخیر در مطلبی با عنوان چه بر سر قرن امریکایی آمده است، می‌نویسد: «یک نسل پیش، ایالات متحده با اعتماد به نفس در حال رهبری جهان به سوی آن چیزی بود که تصور می‌شد
 • وقت افول دلار رسید؟


  قیمت دلار حتی پس از ساعت ۴ بعدازظهر به زیر مرز ۱۵ هزار تومانی رفت، عاملی که می‌تواند قیمت این ارز را طی روز جاری تحت‌تاثیر قرار دهد. سکه تمام بهار آزادی نیز در اولین روز هفته، ۱۱۰ هزار تومان از ارزش خود را از دست داد و روی عدد ۵ میلیون و ۷۰هزار تومان
 • افول ستاره کابینه


  محمد جواد ظریف در طول شش سالی که ریاست دستگاه دیپلماسی کشور را برعهده داشت همواره با فراز و نشیب‌های مختلفی رو به رو بوده ولی سال 1397 را باید متفاوت از سال‌های قبل برای او دانست ، سالی سرشار از غوغا، حاشیه و یا حتی بدشانسی.
 • افول «مذاکره با آمریکا»


  خلف‭ ‬وعده‌هایی‭ ‬كه‭ ‬از‭ ‬همان‭ ‬فردای‭ ‬برجام‭ ‬و‭ ‬دولت‭ ‬اوباما‭ ‬آغاز‭ ‬شد‭ ‬در‭ ‬تحلیل‭ ‬برخی‭ ‬از‭ ‬حامیان‭ ‬پیشین‭ ‬مذاكره‭ ‬با‭ ‬آمریكا‭ ‬جایی‭ ‬ندارد‭ ‬و‭ ‬آنها‭ ‬معتقدند‭ ‬شرایط‭ ‬ایجاد‭ ‬شده‭ ‬توسط‭ ‬دونالد‭ ‬ترامپ،‭ ‬امكان‭ ‬مذاكره‭ ‬را
 • چرا قدرت آمریکا رو به افول است؟


  قدرت یک کشور را در نسبت آن با توانایی عملی کردن "سیاست‌هایش" می‌توان سنجید.
 • آیا گردشگری شهر جهانی یزد افول می‌کند؟


  مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد با اشاره به توقف روند صعودی صنعت گردشگری این استان، وابستگی این صنعت به گردشگران اروپایی و تاثیر مراودات سیاسی بر این حوزه را از عوامل این سیر نزولی دانست.

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها