بازدید: 24

مرگ عجیب مرد متهم از ترس حکم جلب

رئیس کلانتری ۱۱۴ غیاثی از سقوط و مرگ عجیب مردی خبر داد که از ترس بازداشت خودش رو از از طبقه چهارم به پایین پرت کرده بود.

به گزارش بولتن نیوز، سرهنگ عباس واعظی گفت: روز گذشته فردی به این کلانتری مراجعه و درخواست کرد برای اجرای حکم جلب دریافتی اش یک مامور به آدرس متشاکی بفرستند و بعد از اعزام مامور خود شاکی نیز همراه او رفت تا متهم خود را جلب کند.

وی افزود: با مراجعه مامور و شاکی به محل، زنگ مشتاکی زده شد و متشاکی که باید ۲۰ میلیون تومان دیه به دلیل ضرب و جرح به شاکی می داد با دیدن شاکی و مامور هیچ جوابی نداد تا اینکه مامور متعاقب این موضوع زنگ خانه مدیر ساختمان را زد و مدیر ساختمان نیز درب را روی مامور باز کرد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: بعد از باز شدن درب ساختمان مامور و شاکی هر دو به طبقه چهارم ساختمان که منزل متشاکی در آن بود مراجعه کردند و مشخص شد درب آکاردئونی با استفاده از دو قفل بسته شده است.

وی با اشاره به اینکه مامور حدس می زد متشاکی قصد رفتن به پشت بام از طریق بالکن یا پنجره خانه را داشته باشد، اظهار داشت: وقتی مامور به پایین ساختمان و کوچه نگاه انداخت متوجه شد متشاکی خودش را از بالای ساختمان به پایین پرتاب کرده و بعد از سر رسیدن موتور اورژانس با وجود انجام احیای اولیه فوت کرد.

به گفته سرهنگ واعظی، موضوع به بازپرس کشیک قتل اطلاع داده شد و خانواده فرد نیز مراجعه و تحقیقات اولیه از آنها نیز انجام شد.

بنابراین گزارش، پرونده به داسرا ارسال و جسد نیز بنابر دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد.


مرگ عجیب مرد متهم از ترس حکم جلب
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها