بازدید: 3

فرودگاه امام رکورد دار پرواز‌های نجف /هیچ تخلف گران فروشی برای پرواز‌های اربعین اعلام نشده است

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2103151
جعفرزاده گفت: هیچ تخلف گران فروشی برای پرواز های اربعین در شرکت های هواپیمایی داخلی تا کنون اعلام نشده است.
 
هیچ تخلف گران فروشی برای پرواز های اربعین اعلام نشده/ فرودگاه امام رکورد دار پرواز های نجف شدرضا جعفرزاده سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری در گفت وگو با خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه پرواز های مسیر تهران نجف بغداد در پروسه زمانی ۲۰ تا ۳۰ مهرماه با نرخ مصوب ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در مسیر رفت و برگشت به فروش می رسد گفت: نرخ مصوب مسیر مشهد نجف بغداد ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در رفت و برگشت و مسیر هوایی کرمانشاه و ایلام تا نجف ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش می رسد و هیچ کدام از شرکت های هواپیمایی حق گران فروشی در این مسیر ها و در بازه زمانی ۲۰ تا ۳۰ مهر ماه را ندارند.

او اظهار کرد: هیچ گزارشی مبنی بر گران فروشی در این مسیر ها به ما اعلام نشده و بلیت ۱۰ میلیون تومانی نجف برای هیچ کدام از شرکت های هواپیمایی داخلی نیست و تا به امروز این شرکت ها چنین قیمتی را به ما اعلام نکرده اند.

جعفرزاده با اشاره به اینکه بازرسی ها و نظارت ها در این ایام تشدید شده و تمامی فرودگاه های مبدا و مقصد توسط بازرسان بخش هوایی در این ایام تحت نظارت هستند افزود: سازمان هواپیمایی در این ایام تمامی گزارش های مردمی را رصد می کند و به کوچک ترین تخلف و یا گران فروشی از طریق هر واسطه ای از پیگیری می کند.

بیشتر بخوانید: اعلام لیست تکمیلی دفاتر مجاز فروش بلیت پرواز های اربعین

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری بیان کرد: مسافران در این ایام بلیت های اربعین را از مراکز معتبر و یا سایت های شرکت های هواپیمایی خریداری کنند، زیرا که ممکن است برای بلیت های غیر معتبر صندلی در نظر گرفته نشده باشد.

او افزود: اصالت سنجی بلیت های هواپیمایی در این ایام در سایت سازمان هواپیمایی کشوری فراهم شده و مسافران می توانند از اصالت بلیت های هواپیمایی خود را از طریق این سایت مطلع شوند.

جعفرزاده با اشاره به اینکه تا کنون ۱۰۰ مجوز پرواز های فوق العاده برای ایام اربعین صادر شده است گفت: هم اکنون تعداد مجوز های پرواز های اربعین از ۱ هزار و ۳۸۵ به ۱ هزار و ۴۸۳ مجوز رسیده و سازمان هواپیمایی کشوری آمادگی کامل برای فراهم کردن پرواز های تمامی شرکت های هواپیمایی به مقصد نجف و بغداد را دارد.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری بیان کرد: بیشترین پرواز های اربعین تا کنون مربوط به فرودگاه امام خمینی و پس از آن مربوط به فرودگاه مشهد بوده است.

او در پایان گفت: تا کنون ۱۱ شرکت هواپیمایی از ۱۱ فرودگاه کشور عملیات پرواز را برای مقصد نجف و بغداد فراهم کرده است.

انتهای پیام/

فرودگاه امام رکورد دار پرواز‌های نجف /هیچ تخلف گران فروشی برای پرواز‌های اربعین اعلام نشده است
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها