بازدید: 6

اعزام ۴۰ هزار زائر اربعین از ۹ فرودگاه کشور

منبع : صراط نیوز کد خبر: 2102499
فرمانده پلیس فرودگاه های کشور از آمادگی این پلیس برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی در ۹ فرودگاه کشور خبر داد.
صراط:

سردار حسن مهری در تشریح این خبر اظهار کرد: از ۱۴ مهرماه سال جاری تا به امروز بیش از ۴۰ هزار زائر اربعین حسینی از ۹ فرودگاه بین المللی کشور از جمله ؛ فرودگاه حضرت امام خمینی(ره)، مشهد، اصفهان، شیراز، یزد، کرمانشاه، کرمان، ایلام و کیش به قصد زیارت عتبات عالیات از کشور خارج شده اند.

به گزارش مهر وی ادامه داد: فرودگاه های اهواز و آبادان نیز به عنوان پایانه مقصد پذیرای زائرانی هستند که قصد خروج از کشور از طریق مرزهای زمینی را دارند.

فرمانده پلیس فرودگاه های کشور افزود: با برگزاری جلسات و تمهیدات پیش بینی شده با ارگان های دست اندرکار در اعزام زائران اربعین به لطف خداوند این عملیات گسترده و حساس به بهترین شکل در حال برگزاری است.

وی با تاکید براینکه تمامی اقدامات لازم برای تامین امنیت زائران در فرودگاه های کشور پیش بینی و انجام گرفته است، بیان کرد: پیش از اجرای ماموریت اربعین جلسات توجیهی و آموزشی متعددی برای کارکنان برگزار و وظایف هربخش یا شخص به دقت مشخص شده تا هیچ گونه خلاء امنیتی در حوزه ماموریتی وجود نداشته باشد

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: پلیس فرودگاه با راه اندازی قرارگاه اربعین و دریافت تدابیر سلسله مراتب فرماندهی و همکاری با دیگر نهادهای فرودگاهی، تمام توان عملیاتی خود را در خدمت رسانی هرچه بیشتر به زوار اربعین حسینی(ع) به کار گرفته است.

سردار مهری در توصیه پیشگیرانه خود به مسافران و زوار اربعین حسینی(ع) گفت: با توجه به خیل عظیم مشتاقان زیارت اربعین حسینی مسافران طوری برنامه ریزی کنند که به موقع جهت تشریفات پروازی در فرودگاه حاضر شده و همچنین از قبول هرگونه امانت از دیگران خودداری کنند.


اعزام ۴۰ هزار زائر اربعین از ۹ فرودگاه کشور
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها