بازدید: 26

سفارش رئیس پیشین فدراسیون کشتی به علیرضا دبیر؛ حق را به حق دار بدهید

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2101941
علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی، با حضور در منزل استاد سید محمد خادم حقیقت با این پیشکسوت گرانقدر و رئیس اسبق فدراسیون کشتی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، در این دیدار صمیمانه علیرضا دبیر ضمن جویا شدن از احوال این پیشکسوت گرانقدر کشتی کشور گفت: شما سرمایه کشتی ایران هستید و آماده شنیدن نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما هستم.

دبیر ادامه داد: فدراسیون کشتی اهتمام ویژه ای برای حفظ جایگاه پیشکسوتان و موسپیدان این رشته دارد و همیشه و در همه حال در خدمت این عزیزان خواهم بود.

بیشتر بخوانید:واکنش حسن رنگرز به حواشی مسابقات کشتی پیشکسوتان جهان

در ادامه سید محمد خادم حقیقت با اشاره به اینکه کشتی را از باشگاه های راه آهن و ببر تهران شروع کرده است، گفت: حاج عبدالحسین فعلی (فیلی) مربی من بود و زمانی که من در باشگاه و در سطح بالایی کشتی را پیگیری می کردم، مرحوم تختی نیز در تمرینات ما حضور پیدا می کرد.

وی ادامه داد: چندین مرتبه با آقای تختی کشتی گرفتم و آن زمان فهمیدم که آینده ی بسیار درخشانی در ورزش کشتی خواهد داشت و می تواند در این رشته موفق باشد.

خادم حقیقت با اشاره به اینکه همواره باید طرف حق را گرفت و تسلیم زور نشد به علیرضا دبیر گفت: پیشنهاد می کنم که سفارش کسی را قبول نکنید و حق را به حق دار بدهید.

وی تأکید کرد: اگر مربی کار کرده است زحمت کشیده است و چندین کشتی گیر را پرورش داده است باید تشویق شود.

رئیس اسبق فدراسیون کشتی خطاب به دبیر تصریح کرد: شما با روحیه ای که دارید موفق می شوید چرا که علاقمند به کار هستید و این باعث موفقیت شما می شود.

در پایان علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی برای این پیشکسوت کشتی کشور که سابقه داوری در رقابت های جهانی و المپیک را در کارنامه ورزشی خود دارد، آرزوی سلامتی و طول عمر کرد.

بیشتر بخوانید:بازگشت محمد بنا به تیم ملی از ۱۰ آبان ماه!

انتهای پیام/

علیرضا دبیر با سید محمد خادم حقیقت دیدار کرد

سفارش رئیس پیشین فدراسیون کشتی به علیرضا دبیر؛ حق را به حق دار بدهید
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها