بازدید: 5

هشدار پلیس در مورد تعویض پول زائران اربعین

منبع : فردا نیوز کد خبر: 2101027
رئیس پلیس آگاهی ناجا نسبت به تعویض پول زائران با دینار و دیگر ارزها رایج هشدار داد.

خبرگزاری ایسنا: سردار محسن حسن خانی از برقراری امنیت و آرامش کامل در مرزهای چهارگانه خبر داد و گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی به صورت محسوس و نامحسوس کار رصد و پایش دقیق محل های تردد زائران را برعهده دارند.

وی ادامه داد: پلیس آگاهی ناجا به عنوان یکی از متولیان استقرار نظم و امنیت ماموریت دارد با به کارگیری تمام نیرو و امکانات موجود و نیروهای کمکی از پلیس آگاهی استان های هدف، هرگونه فعالیت احتمالی سارقان و مجرمان سابقه دار را رصد و در سریع ترین زمان ممکن نسبت به شناسایی و دستگیری آنان اقدام کند.

حسن خانی در خصوص وظایف و ماموریت های پلیس آگاهی نیز گفت: تقویت اشراف اطلاعاتی برای تامین امنیت زائران اربعین، ارتقای توان کشف جرم و مبارزه با انواع سرقت به ویژه جیب بری، قاپ زنی و سرقت های به عنف از اهمیت بالایی در خدمت به زائران برخوردار است.

رئیس پلیس آگاهی ناجا از اجرای طرح های عملیاتی در مرزهای چهارگانه خبر داد و اظهارکرد: فعالیت های گشت زنی گسترده ای به صورت پیاده و موتوری در نقاط مختلف مرزی در حال اجرا است و کارآگاهان پلیس آگاهی، محل های تردد و تجمع زائران را به صورت محسوس و نامحسوس زیر نظر دارند.

بر اساس اعلام سایت پلیس، وی با بیان اینکه آرامش و امنیت زوار جزو خطوط قرمز پلیس به شمار می رود، تصریح کرد: پلیس آگاهی از ایجاد هرگونه مزاحمت در زمان تردد زائران جلوگیری و با مجرمان با قاطعیت برخورد می کند.

حسن خانی با اشاره به لزوم تهیه ارز از بانک ها و صرافی های مجاز قبل از حرکت به سمت مرزها هشدار داد: زائران هنگام تهیه ارز باید نکات ایمنی را مورد توجه قرار دهند و فریب افراد سودجو را برای تعویض دینار یا سایر ارزهای جعلی و قلابی نخورند.


هشدار پلیس در مورد تعویض پول زائران اربعین
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها