بازدید: 6

هیچ گزارشی مبنی بر ناامنی در مرزها دریافت نکردیم

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2100906
فرمانده مرزبانی کشور گفت: تاکنون هیچ گزارشی مینی بر ناامنی در مرز‌ها دریافت نکردیم و تمامی مرز‌ها کاملا تحت مدیریت هستند.

تاکنون هیچ گزارشی مینی بر ناامنی در مرزها دریافت نکردیمبه گزارش خبرنگار حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، سردار قاسم رضایی فرمانده مرزبانی کشور بیان کرد: اقدامات بسیار خوبی در مرز های شمال، شرق، مرز های بازرگان، بیله سوار، آستارا، دوغارون و میرجاوه در حوزه نیروی انتظامی در سطح کشور انجام شده است؛ همچنین تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر ناامنی در مرزها دریافت نکردیم و تمامی مرز ها کاملا تحت مدیریت هستند.

فرمانده مرزبانی کشور ادامه داد: هماهنگی هایی در مرز خسروی، در داخل کشور و همچنین با کشور عراق داشتیم و طی جلساتی با رده های مرتبط در عراق مانند پایانه ها، گمرک، گذرنامه، مرزبانی، پلیس و نیرو های حشدالشعبی که امنیت و ترابری را در حوزه اربعین بر عهده دارند، هماهنگی های لازم را انجام دادیم.

سردار رضایی با بیان اینکه میزان بازگشت زائران از مرز مهران نسبت به مرز های دیگر بیشتر است، گفت: صبح امروز برخی از زائران با مشکلاتی اعم از گذرنامه در عراق مواجه بودند، اما انجام هماهنگی ها، گیت های گذرنامه عراق نیز دو طرفه شد و برای تمامی زوار در مسیر رفت و برگشت تسهیلات فراهم شده است.

او درباره رفع مشکلات زائران در پایانه ها و پارکینگ های مرزی اظهار کرد: اتوبوس ها قبل از پایانه های مرزی زوار برای حرکت به پایانه پیاده می کردند و به دلیل اینکه هوا گرم و خدمات رسانی مشکل بود، طی هماهنگی هایی مقرر شد تا دستگاه های مرتبط ، به مناطق مذکور تانکر های آب بفرستند که تاکنون بیش از ۱۰ دستگاه تانکر آب اعزام و خوشبختانه مشکلات برطرف شد.

بیشتر بخوانید: هزینه رومینگ اینترنت ۱۸۰ هزار تومان است

انتهای پیام/


هیچ گزارشی مبنی بر ناامنی در مرزها دریافت نکردیم
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها