بازدید: 4

در جلسه جامعه روحانیت بحثی از لاریجانی نشد/ خروجی دیدار جبهه پایداری با جامعه روحانیت مبارز مثبت بود

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2099806

فعال سیاسی اصولگرا گفت: درمورد دعوت از لاریجانی در شورای ائتلاف بی اطلاع هستم و در جلسه اخیر با جامعه روحانیت مبارز بحثی از آقای لاریجانی نشد.

در جلسه جامعه روحانیت بحثی از لاریجانی نشد/ خروجی دیدار جبهه پایداری با جامعه روحانیت مبارز مثبت بودسیدکمال سجادی عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت وگو با خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به دیدار رئیس جامعه روحانیت مبارز با اعضای جبهه پایداری درمورد پیوستن این جبهه به شورای ائتلاف اظهار کرد: روز پنجشنبه دبیران کل احزاب اصولگرا هفتمین جلسه را با جامعه روحانیت مبارز داشتند که در آن جلسه دیدار اعضای جبهه پایداری با رئیس جامعه روحانیت مبارز مطرح شد طرفین مواضع خود را بیان کردند.

فعال سیاسی اصولگرا ادامه داد: معتقدم خروجی این دیدار مثبت است، همه اصولگرایان از جمله جبهه پایداری می دانند که سپهر سیاسی کشور در برهه کنونی حساسیت ویژه ای برای انتخابات مجلس به وجود آورده است، از این سو همه در تلاشند تا انسجام و همگرایی در اردوگاه اصولگرایان ایجاد شود.

سجادی تاکید کرد: جبهه پایداری هم معتقد است که همه اصولگرایان در شورای ائتلاف حضور داشته باشند و شخص یا گروه سیاسی خاصی خارج از اردوگاه اصولگرایان به صورت مستقل وارد انتخابات نشود اما تحقق این هدف مستلزم حفظ شأن همه احزاب و تشکل های اصولگرا است.

عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: همه اصولگرایان معتقدند که شورای ائتلاف زمانی می تواند انسجام و همگرایی مناسبی ایجاد کند که اصولگرایان به صورت حداکثری در این ائتلاف شرکت کنند؛ در مجموع گزارشی را که از جلسه جبهه پایداری با رئیس جامعه روحانیت ارائه شده است مثبت ارزیابی می کنم، زیرا نظرات درمورد همگرایی و مشارکت حداکثری به یکدیگر نزدیک شده بود.

بیشتر بخوانید: آمریکا مذاکره را برای مذاکره می خواهد/ هیچ منطقی در مذاکره با کشوری که رفتار خصمانه دارد نیست

او با اشاره به حضور آقای ناطق نوری در جلسه جامعه روحانیت مبارز گفت: عدم حضور ناطق نوری در جلسه جامعه روحانیت مبارز باعث یک سری جوسازی ها در رسانه ها شده بود اما با دعوتی که آیت اللّه موحدی کرمانی از او کرد، متعاقباً ناطق نوری در جلسه حضور یافت و بحث هایی که در آن جلسه مطرح شد مباحث بسیاری خوبی بود، اما نمی دانم که ناطق نوری در جلسات آینده شرکت می کند یا نه؟

فعال سیاسی اصولگرا درباره عدم حضور لاریجانی در شورای ائتلاف اظهار کرد: درمورد دعوت از لاریجانی در شورای ائتلاف بی اطلاع هستم و در جلسه اخیر با جامعه روحانیت مبارز بحثی درباره آقای لاریجانی نشد.

انتهای پیام/


در جلسه جامعه روحانیت بحثی از لاریجانی نشد/ خروجی دیدار جبهه پایداری با جامعه روحانیت مبارز مثبت بود
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها