بازدید: 21

پیگیر تاخیر در قرائت گزارش «روند اجرای برجام» هستیم/ از ارسال این گزارش به صحن مجلس سه ماه می‌گذرد

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2099637
سخنگوی «کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی» مجلس گفت: از ارسال گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره روند اجرای برجام به هیئت رئیسه مجلس دو الی سه ماه می گذرد و اما این گزارش هنور قرائت نشده است.

پیگیر تاخیر در قرائت گزارش «روند اجرای برجام»  هستیم/ از ارسال این گزارش به صحن مجلس سه ماه می گذردسیدحسین نقوی حسینی در گفت و گو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان؛ گفت: وزرات امورخارجه هر سه ماه یکبار گزارش خود از روند اجرای برجام را به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ارسال می کند که در پی این مضوع  این کمیسیون گزارش شش ماهه آخر خود را تهیه و به هیئت رئیسه مجلس ارسال کرده است.

وی افزود: با این وجود هنوز هیئت رئیسه مجلس این گزارش را در دستور کار خود قرار نداده است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: احتمالا حجم زیاد طرح و لوایح مانع از در دستور کار قرار گرفتن گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره روند اجرای برجام شده است.

نقوی حسینی اظهارداشت: از ارسال گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره روند اجرای برجام به هیئت رئیسه مجلس دو الی سه ماه می گذرد و اما این گزارش هنور قرائت نشده است.

این نماینده مجلس با بیان اینکه بعید است این گزارش در صحن علنی مجلس خوانده نشود، تاکید کرد: البته اخیرا این موضوع در هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس مورد بررسی قرار گرفت و عنوان شد که این کمیسیون باید این موضوع را پیگیری کند.

انتهای پیام/


پیگیر تاخیر در قرائت گزارش «روند اجرای برجام» هستیم/ از ارسال این گزارش به صحن مجلس سه ماه می‌گذرد
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها