بازدید: 13

دکوراسیون پاییزی منزل با ۱۵ ایده‌ی دیدنی

منبع : برترین ها کد خبر: 2099625
زیبایی‌های بی‌نظیر فصل پاییز به همراه رنگ‌های فوق‌العاده برگ‌های آن در کنار نم باران و هوایی که رو به سردی می‌رود بهترین فرصت است تا دکوراسیون منزل خود را تغییر دهیم و حال و هوای این فصل رنگی و دل‌نشین را مهمان آن کنیم.

برترین ها: همه ما با فرا رسیدن فصل پاییز و نزدیک شدن به سرما کم کم آماده می شویم و رخت و لباس گرم و پاییزی خود را حاضر می کنیم. زیبایی های بی نظیر فصل پاییز به همراه رنگ های فوق العاده برگ های آن در کنار نم باران و هوایی که رو به سردی می رود بهترین فرصت است تا دکوراسیون منزل خود را تغییر دهیم و حال و هوای این فصل رنگی و دل نشین را مهمان آن کنیم.

برای پاییزی کردن دکوراسیون منزل نیازی به صرف هزینه های بسیار بالا نیست و می توان حتی با ساده ترین و البته ارزان قیمت ترین ایده ها نیز از پس این موضوع برآمد.

فقط کافی است که ذوق و سلیقه خود را به کار بگیرید و با بررسی ایده هایی الهام بخش دست به طراحی دکوراسیون پاییزی منزل خود بزنید. در این مطلب شما را با ۱۵ ایده دکوراسیون پاییزی آشنا می کنیم تا شما هم بتوانید خانه تان را با پادشاه فصل ها همراه و هماهنگ کنید.

۱. تغییرات جزئی در اتاق ناهارخوری

دکوراسیون پاییزی، ۱۵ ایده دیدنی برای خانه شما!

چه کسی می گوید که برای ایجاد تغییراتی در دکوراسیون ناهارخوری باید حتماً وسایل آن را به کل تغییر داد؟ با تماشای این تصویر در خواهید یافت که با استفاده از ساده ترین وسایل در چیدمان میز ناهارخوری نیز می توان پاییز را به خانه آورد.

۲. استفاده از رنگ کاراملی در دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون پاییزی، ۱۵ ایده دیدنی برای خانه شما!

شاید بتوان با استفاده از برخی وسایل ساده و کوچک مانند ظروف آشپزخانه به رنگ کاراملی حس و حال پاییزی را به خانه القا کرد. همان طور که در این تصویر نیز مشاهده می کنید این ایده به اندازه کافی تأثیر خود را گذاشته است!

۳. استفاده از گندم به عنوان وسایل تزئینی

دکوراسیون پاییزی، ۱۵ ایده دیدنی برای خانه شما!

تهیه چند شاخه گندم اصلاً کار سختی نیست، اما خیلی بیشتر از چیزی که فکرش را کنید می تواند در زیبایی دکوراسیون پاییزه شما تأثیرگذار باشد. استفاده از گندم می تواند در دکوراسیون منزل شما گرما ایجاد کرده و آن را دنج تر جلوه دهد.

۴. تغییر پتو و روتختی در دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون پاییزی، ۱۵ ایده دیدنی برای خانه شما!

یکی از بهترین و راحت ترین ایده هایی که برای پاییزه کردن دکوراسیون اتاق خواب شما به کار می آید آن است که فوراً پتویی پاییزه به رنگ های نارنجی، زرد، قرمز، قهوه ای و... تهیه کنید و آن را به فضای اتاق خوابتان اضافه نمایید. توصیه ما این است که برای این کار به سراغ پتو هایی چهارخانه مثل این تصویر بروید تا حس و حال دنجی پاییز را برایتان القا کند.

۵. استفاده از مواد غذایی پاییزه

دکوراسیون پاییزی، ۱۵ ایده دیدنی برای خانه شما!

خیلی از افراد عادت دارند که همیشه بر روی میز ناهارخوری و یا در دکوراسیون نشیمن خود یک ظرف میوه قرار دهند. حالا در این فصل بهتر است که با حفظ این عادت، تغییراتی در آن نیز ایجاد کنید و باعث پاییزه شدن دکوراسیون منزلتان شوید.

استفاده از کدو، سیب و یا گل های پاییزه بر روی میز می تواند حس و حال پاییزی خانه شما را افزایش دهد، آن هم بدون آنکه هزینه زیادی را صرفش کنید!

۶. نصب تخته گچی بر روی دیوار

دکوراسیون پاییزی، ۱۵ ایده دیدنی برای خانه شما!

یکی از اصلی ترین حس و حال های پاییزی با آغاز مدرسه و بوی ماه مهر همراه است، پس چه خوب می شود که از این موضوع ایده بگیرید و یک تابلو و تخته گچی کوچک برای خانه تان تهیه کنید.

شما می توانید این تابلو را در راهرو، دکوراسیون آشپزخانه و یا هر بخش دیگری از خانه قرار دهید و با کشیدن طرح های پاییزه و یا نوشته های مرتبط، حس و حالی پاییزه به خانه تان بدهید.

۷. استفاده از برگ های پاییزی

دکوراسیون پاییزی، ۱۵ ایده دیدنی برای خانه شما!

چه چیزی بهتر و راحت تر از اینکه برگ های پاییزی حیاط خود را جمع کنید و از آن ها یک اثر هنری در خانه تان خلق کنید، چیزی شبیه به این تصویر!

۸. به کارگیری رنگ قرمز

دکوراسیون پاییزی، ۱۵ ایده دیدنی برای خانه شما!

استفاده از رنگ قرمز در دکوراسیون منزل شما بی برو و برگرد می تواند فضایی پاییزه خلق کند. حالا توصیه ما این است که از این رنگ برای دکوراسیون بالکن و یا حیاط خود استفاده کرده از آن برای کوسن، درب انباری، گل های روی میز، رومبلی و... استفاده نمایید. این رنگ علاوه بر فصل پاییز برای سایر فصل های سال نیز زیبایی منزل شما را حفظ خواهد کرد.

۹. تعویض کوسن های اتاق نشیمن

دکوراسیون پاییزی، ۱۵ ایده دیدنی برای خانه شما!

رسیدن فصل پاییز بهترین زمان برای آن است که دستی به سر و روی کوسن هایتان بکشید و آن ها را تغییر دهید. استفاده از رنگ و طرح های پاییزه برای کوسن ها می تواند دکوراسیون نشیمن شما را کاملاً پاییزی جلوه دهد.

۱۰. استفاده از چوب و هیزم

دکوراسیون پاییزی، ۱۵ ایده دیدنی برای خانه شما!

عنصر چوب به نوبه خود احساس گرما و البته دنجی بسیاری را در خانه ایجاد می کند، پس چه بهتر که با رسیدن فصل پاییز به سراغ هیزم و چوب بروید و در دکوراسیون خانه خود از آن استفاده کنید. برای این کار می توانید از طبقات و کمد های اتاق نشیمن استفاده کرده و یا تعداد هیزم های شومینه تان را افزایش دهید، حتی اگر هنوز برای روشن کردن آن زود است و استفاده ای از شومینه تان ندارید.

۱۱. رنگ کردن کدوحلوایی

دکوراسیون پاییزی، ۱۵ ایده دیدنی برای خانه شما!

یکی از اصلی ترین عناصری که بی برو و برگرد، فصل پاییز را به یاد شما می اندازد کدوحلوایی است. پاییز بهترین فرصت است تا از کدوحلوایی به عنوان یک عنصر دکوراتیو در خانه تان استفاده کنید. اگر می خواهید که در این کار از خلاقیتتان نیز بهره بگیرید می توانید با تهیه چند رنگ آکریلیک دست به رنگ آمیزی و کشیدن طرح بر روی کدوحلوایی تان بزنید و آن را منحصربه فردتر کنید.

۱۲. ورودی و راهروی پاییزی خانه

دکوراسیون پاییزی، ۱۵ ایده دیدنی برای خانه شما!

همان طور که در این تصویر می بینید شما می توانید با انتخاب یک کاغذدیواری پاییزه در کنار عناصر دیگری مانند یک چکمه و یا استفاده از رنگ های پاییزی، ورودی و یا راهروی خانه تان را نیز به سبک پاییزی چیدمان و طراحی کنید.

۱۳. گرم کردن خانه

دکوراسیون پاییزی، ۱۵ ایده دیدنی برای خانه شما!

استفاده از شومینه در دکوراسیون نشیمن این تصویر در کنار کوسن و پتوی نارنجی رنگی که بر روی مبلمان وجود دارد ترکیب فوق العاده ای را از حس و حال پاییزی در خانه ایجاد کرده است. شما هم می توانید از چنین ایده هایی بهره بگیرید.

۱۴. ساخت زیرلیوانی پاییزی

دکوراسیون پاییزی، ۱۵ ایده دیدنی برای خانه شما!

شما می توانید با کمک روش های خودتان بسازید، سلیقه و هنرتان را به کار بگیرید و با ساده ترین وسایل، خانه تان را پاییزی کنید. همان طور که در این تصویر مشاهده می کنید می توانید با برش تمیز و صاف چندتکه ای از یک شاخه درخت و بعد هم کشیدن یک طرح برگ بر روی آن، زیرلیوانی منحصربه فرد پاییزه خودتان را داشته باشید.

۱۵. تزئیناتی به سبک وینتیج

دکوراسیون پاییزی، ۱۵ ایده دیدنی برای خانه شما!

با دقت در این تصویر در خواهید یافت که می توانید با ساده ترین وسایل به سبک وینتیج، تزئیناتی پاییزی داشته باشید و حس و حال این فصل را به خانه تان راه دهید. توصیه ما استفاده از شاخ و برگ های پاییزه و یا چوب درخت بلوط برای وسایل است، دقیقاً مثل این تصویر!

منبع: countryliving


دکوراسیون پاییزی منزل با ۱۵ ایده‌ی دیدنی
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9
 • دکوراسیون پاییزی منزل با ۱۵ ایده‌ی دیدنی


  زیبایی‌های بی‌نظیر فصل پاییز به همراه رنگ‌های فوق‌العاده برگ‌های آن در کنار نم باران و هوایی که رو به سردی می‌رود بهترین فرصت است تا دکوراسیون منزل خود را تغییر دهیم و حال و هوای این فصل رنگی و دل‌نشین را مهمان آن کنیم.
 • دکوراسیون منزل، ایده‌های دیدنی این زوج معمار شیرازی!


  تحصیل و کار در هر زمینه و رشته ای می تواند روی زندگی شخصی هم تاثیرگذار باشد. از پزشک گرفته تا هنرمند و نقاش و طراح سعی می کنند دانش و حرفه خود را برای زندگی و سلامت خود به بهترین نحو به مرحله اجرا برسانند. در این مطلب از تور خانه گردی، دکوراسیون منزل
 • طراحی دکوراسیون منزل از ایده تا اجرا


  طراحی دکوراسیون داخلی این آپارتمان با ادغام ماهرانه سه خانه و تغییر در نقشه کشی ساختمان آن به وجود آمده. طراحی دکوراسیون منزل فوق توسط شرکت مهندسی آرین پاراکس بررسی و کارشناسی شده است.
 • دکوراسیون منزل به رنگ خاکستری؛ خانه دیدنی عطیه و علی


  در این مطلب می‌خواهیم دکوراسیون خانه ایرانی عطیه فرجی و علی مرادی در تهران را برایتان معرفی کنیم. افراد خانه از رنگ خنثی به عنوان پس زمینه دیگر رنگ‌ها استفاده کرده اند.
 • ۵ ترند طراحی دکوراسیون پاییزی سال ۲۰۱۹


  فصل پاییز به نوبه خود زمان مناسبی است تا نگاه مجددی به دکوراسیون منزل خود بیندازیم و تغییراتی در آن ایجاد کنیم. استفاده از رنگ‌ها و طرح‌های موجود در طبیعت اولین و اصلی‌ترین کاری است که در این فصل انجام می‌شود. می‌توان با انتخاب گزینه‌های زیبا و درست
 • دکوراسیون پاییزی، فضای خانه خود را برای فصل جدید به روز کنید


  فصل پاییز آغاز شده است و با روزهای کوتاه و خنک خود حال و هوای زندگی روزمره ما را تغییر داده است. در این شرایط یک دکوراسیون پاییزی برای منزل هم می‌تواند به دلچسب‌تر شدن این حال و هوا و هماهنگ‌تر شدن با آن کمک خواهد کرد.
 • نقش شلف در دکوراسیون منزل


  همه ما دوست داریم که وسایل دوست‌داشتنی و چیزهایی که به آنها تعلق‌خاطر داریم را جلوی چشمان بگذاریم تا هرروز نگاهشان کنیم و تصدقشان برویم.
 • دکوراسیون اتاق کودک، ده ایده خاص


  اینکه به کودکان اجازه دهیم در طراحی اتاق خوابشان به ما کمک کنند استراتژی مادرانه ی قابل اطمینانی است.
 • ایده‌های ست کردن دکوراسیون با رنگ بنفش


  از قدیم همه ما رنگ آبی را به عنوان معروف ترین و رایج ترین رنگ دکور می شناسیم اما آیا هیچ کدوم از شما درباره رنگی که از همه رنگ ها بیشتر دست کم گرفته می شه «بنفش» چیزی می دونید؟
 • دکوراسیون اتاق کودک، ایده های ناب


  اگر بخواهید با در نظر گرفتن اصول مربوط به دکوراسیون داخلی، اتاق کودک خود را مبلمان کنید، باید به مواردی توجه نمایید.
 • دکوراسیون منزل ایرانی با رنگ‌های آبی و کرم


  برای آنکه بتوانید چیدمان خانه خود را به بهترین نحو انجام دهید، باید برخی از اصول مهم را در هنگام طراحی و دکوراسیون منزل در نظر بگیرید. انتخاب وسایل و در نظر گرفتن نیاز‌های مختلف و کاربری هر فضا می‌تواند نتیجه مناسبی را برای داشتن بهترین دکوراسیون منز
 • ۵ مشکل دکوراسیون منزل و راه حل آن‌ها


  باید این را قبول کرد که هیچ خانه ای کامل، بزرگ و یا بدون عیب نیست! شما نمی توانید انتظار داشته باشید که همه چیز در یک خانه به حالت ایده آل خود باشد، به خصوص اگر در خانه اجاره ای اسکان دارید. شاید نتوان هر خانه ای را با تغییراتی بزرگ و عظیم تبدیل به ی
 • ۱۲ ایده خلاقانه برای طراحی دکوراسیون


  یک گلدان گل منحصر به فرد درست کنید. برای این کار بهتر است لنگه چکمه‌ای از اندازه پایتان را در نظر گرفته و به صورتی کاملا منظم داخل آن گل‌های رنگی زیبا قرار داده و در نهایت آن را در گوشه دنجی از خانه قرار دهید. توصیه می‌شود که گلدان رنگی باشد چرا که ه
 • دکوراسیون اتاق نوزادان و 8 ایده جذاب


  هر چقدر دلتان می خواهد در طراحی اتاق نوزاد سنتی یا عجیب و غریب باشید. موارد زیر را نیز به عنوان الهام در ذهن داشته باشید
 • دکوراسیون آبی منزل سودا و ائل‌یار در تبریز


  در این مطلب به شهر تبریز سفر کرده ایم. زوج جوان خانم سِودا آذریان و ائل‌یار منصوریان با دقت و در انتخاب‌های درست، رنگ‌ها را برای دکوراسیون منزل ایرانی خود در نظر گرفته‌اند.

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها