بازدید: 17

رگیلون: رویایم بردن چمپیونزلیگ با رئال مادرید است/ فکر نمی‌کنم حضورم در تیم ملی زیدان را ناراحت کند

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2095627
سرجیو رگیلون مدافع سویا معتقد است که فکر نمی‌کند زیدان از حضور او در تیم ملی اسپانیا ناراحت باشد.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، سرجیو رگیلون مدافع رئال مادرید که قرضی به سویا رفته در مورد شرایط خودش اظهار داشت: می دانم که در رئال مادرید روزهای خوبی داشتم. به همین دلیل نمی توانم آن دوران را یک ناکامی بدانم.

وی افزود: امیدوارم که زیدان از حضورم در تیم ملی خوشحال باشد. فکر نمی کنم که حضورم در لیست تیم او را ناراحت کند. بازی های رئال مادرید را مثل هر بازی دیگری می بینم. زیدان، بسیار حرفه ای است و همه مسابقات ما را تماشا می کند. رابطه من با زیدان خوب است و من با او مشکلی ندارم.

مدافع سویا اظهار داشت تصریح کرد: در حال حاضر شرایطی رویایی را سپری می کنم اما رویایم بردن چمپیونزلیگ است. اگر با رئال مادرید باشد، چه بهتر. این برای من یک افتخار است که مانند کارواخال به نظر می رسم زیرا او یکی از بهترین بازیکنان در پست خود است. پیش از این او به او گفته بودم که در سمت چپ بهتر از سمت راست بازی می کند.

رگیلون در پایان گفت: بازی های زیادی تا پایان لیگ داریم و امیدوارم فصل عالی را سپری کنیم. واقعاً از هواداران سویا برای حمایت شان بسیار سپاسگزارم. این شهر زیبا و با مردم شگفت انگیز است. من می دانم که من یک بازیکن استعدادی هستم و به همین دلیل می خواهم بهترین بازی هایم را در سویا انجام دهم همانطور که در مادرید انجام دادم.

انتهای پیام/


رگیلون: رویایم بردن چمپیونزلیگ با رئال مادرید است/ فکر نمی‌کنم حضورم در تیم ملی زیدان را ناراحت کند
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها