بازدید: 22

اعتراض گسترده به نژادپرستی پلیس رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2095623
شهروندان عرب اراضی اشغالی که با تبعیض فراگیر در این رژیم مواجه هستند، در روزهای اخیر به تبعیض نژادی پلیس این رژیم اعتراض کردند.
اعتراض گسترده به نژادپرستی پلیس رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالیبه گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان؛ مناطقی از اراضی اشغالی در هفته اخیر شاهد موج گسترده اعتراض به تبعیض نژادی ناشی از کشته شدن سه نفر از عرب های ساکن اراضی اشغالی بودند.

به گزارش آسوشیتدپرس، بی توجهی پلیس رژیم صهیونیستی به جان باختن سه مرد در اراضی اشغالی موجب تشدید اعتراض ها به تبعیض نژادی پلیس این رژیم شده است.

وقوع این قتل ها بی اعتمادی دیرینه جامعه حاشیه نشین و مقامات رژیم صهیونیستی را تشدید کرده است.

با این وجود پلیس رژیم صهیونیستی از ارائه جزئیات بررسی ها در مورد قتل های اخیر خودداری می کند.

شهروندان عرب اراضی اشغالی در حالی که تنها ۲۰ درصد جمعیت این مناطق را در پی پاکسازی های متعدد رژیم صهیونیستی تشکیل می دهند، نیمی از قربانیان قتل در این اراضی هستند.

دهه اخیر مرگبارترین دهه برای شهروندان عرب اراضی اشغالی بوده است. ۷۱ شهروند عرب در سال جاری در اراضی اشغالی به قتل رسیدند. ماه گذشته یک زن باردار عرب در «حیفا» جان خود را از دست داد.

اعتراض های گسترده ای در روز های اخیر در اراضی اشغالی برگزار شد. معترضان بر این باورند که پلیس در انجام اقدامات خود در مناطق عرب نشین تبعیض آمیز رفتار می کند.

پیشتر و در پی کشته شدن یک جوان اتیوپیایی تبار توسط پلیس رژیم صهیونیستی، اعتراض های گسترده ای به تبعیض نژادی نظام مند در سازمان پلیس این رژیم برگزار شده بود.

انتهای پیام/

اعتراض گسترده به نژادپرستی پلیس رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها