بازدید: 8

ربیعی: با ۱۴ گل شادی‌مان تکمیل شد/ زیر فشار برای ورود بانوان تصمیم نگرفتیم

منبع : سایت خبری آفتاب کد خبر: 2095564
سخنگوی دولت می‌گوید زیرساخت‌های ورزشگاه‌ها برای ورود بانوان آماده است و باید زیرساخت ذهنی و فرهنگی آماده شود.
آفتاب‌‌نیوز :

علی ربیعی پیش از آغاز بازی درباره حضور بانوان در ورزشگاه آزادی اظهار کرد: خوشحالیم این اتفاق رخ داد. تحول اجتماعی معمولا با تقدم و تاخر روبه رو می شود و باید سعی کنیم فرهنگ بالایی داشته باشیم تا تجربه یک گام به پیش و سه گام به عقب پیش نیاید.

وی در پاسخ به این سوال که آیا زیرساخت فراهم می شود تا در بازی های لیگ برتر هم بانوان به ورزشگاه بیاییند، گفت: زیرساخت آماده است و زیرساخت فرهنگی و ذهنی باید آماده بشود. الان زیرساخت فیزیکی کاملا آماده است.

ربیعی: با ۱۴ گل شادی مان تکمیل شد/ زیر فشار برای ورود بانوان تصمیم نگرفتیم

همچنین ربیعی بعد از پیروزی ۱۴ بر صفر ایران برابر کامبوج در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خیلی متین، آرام، شاد و پر گل بازی برگزار شد. اینجا استادیوم آزادی است و این خیلی خوب بود. گامی که امروز دختران و پسران ما برداشتند، خوب بود. متدینین و برخی افراد جامعه حق داشتند که نگران بشوند. نگران نوع روابط. ولی امروز همه نشان دادند که اینجا از برخی صحنه های جامعه متانت بیشتری داشت.

وی ادامه داد: با این وضعیت دست و بال آقای تاج و سلطانی فر هم بازتر می شود. همین جا از فدراسیون فوتبال و به خصوص از آقای سلطانی فر که می دانم ۳ شب است که روز و شب نداشته و همچنین نیروی انتظامی تشکر می کنم. این مسابقه برای تداوم کار تضمین کننده است. ان شاءالله زنان در بازی های بیشتری حضور داشته باشند.

او ادامه داد: برای هر تحول اجتماعی همه باید دست به دست هم بدهند. اجازه بدهید از همه و به خصوص از نیروی انتظامی تشکر کنیم.

ربیعی گفت: نمی دانم این اتفاق طبیعی بود یا نه اما انگار خدا هم می خواست ما ۱۴ گل بزنیم و این شادی را تکمیل کنیم.

وی در پاسخ به اینکه گفته شده ایران تحت فشار فیفا به بانوان اجازه حضور در آزادی را داده است، گفت: ما زیر قطعنامه های سنگین سازمان ملل بودیم و نشان دادیم در داخل تسلیم نمی شویم. گروه ب در آمریکا نتوانست به ما فشار بیاورد. نمی دانم چرا عداه ای هویت شان را از دست داده اند و دوست دارند اثبات کنند زیر فشار خارجی تصمیم گرفته ایم. بعنوان عضو دولت می گویم قبل از اطلاعیه های فیفا این تصمیم گرفته شده بود.

 


ربیعی: با ۱۴ گل شادی‌مان تکمیل شد/ زیر فشار برای ورود بانوان تصمیم نگرفتیم
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها