بازدید: 4

واکنش صفرپور یه دعوت فدراسیون تکواندوی سوئد

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2095540
فاطمه صفرپور مربی تیم بانوان ایران در خصوص دعوت فدراسیون تکواندوی سوئد از او توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، فاطمه صفرپور مربی موفق کشورمان که عنوان بهترین مربی جهان را در سال ۲۰۱۶ به نام خود ثبت کرده است، از سوی فدراسیون تکواندو سوئد برای تدریس در این کشور دعوت شد. این دوره آموزشی با حضور بیش از ۵۰ مربی سوئدی از شنبه - ۲۰ مهرماه آغاز می شود.

صفرپور در گفت وگو با میزان در خصوص این کلاس اظهار داشت: ویزای خود را دریافت کردم و روز شنبه عازم سوئد می شوم تا این کلاس را آغاز کنم. تا جایی که من می دانم این دوره برای آموزس مربیان و تکواندوکاران سوئدی است، اما اصل موضوع به المپیک آرژانتین برمی گردد.

وی افزود: وقتی در المپیک جوانان بودیم، مربی تیم سوئد از من خواست تا برای آنها وقتی گذاشته و کلاسی برای مربیان و تکواندوکاران این کشور برگزار کنم، اما پس از آن وقفه زیادی در این ماجرا افتاد تا اینکه بالاخره این موضوع نهایی شد.

مربی تیم ملی تکواندوی بانوان تصریح کرد: تیم سوئد یک هوگوپوش مسلمان دارد که مدال نقره جهان را کسب کرده و یکی از شانس های اصلی کسب سهمیه المپیک است و من فکر می کنم دلیل اصلی دعوت من این بود که با این تکواندوکار کار کنم و او را آموزش دهم. البته قطعا مربیان و تکواندوکارن دیگری هم در این کلاس یک ماهه حضور دارند، اما هدف اصلی سوئدی ها کار کردن با این هوگوپوش مسلمان است.

انتهای پیام/


واکنش صفرپور یه دعوت فدراسیون تکواندوی سوئد
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها