بازدید: 7

تمامی گذرنامه‌ها و برگ تردد‌ها صادر شده است

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2095469
رئیس اداره صدور گذرنامه نیروی انتظامی گفت: تاکنون هیچ انباشتی از صدور گذرنامه عادی یا برگ تردد نداشتیم.

تمامی گذرنامه ها و برگ تردد ها صادر شده استبه گزارش  خبرنگار حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان،  سرهنگ نقدعلی شریفی رئیس اداره صدور گذرنامه نیروی انتظامی با بیان اینکه تمامی گذرنامه ها یا برگ تردد ها صادر شده، گفت: تاکنون هیچ انباشتی از صدور گذرنامه عادی یا برگ تردد نداشتیم.

سرهنگ شریفی درباره افرادی که هنوز برگ تردد دریافت نکردند، اظهار کرد: در هفته قبل حدود ۶۰۰ هزار برگ تردد و یا گذرنامه تحویل پست شده است. البته هنوز هم با حجم انبوهی از برگه ها مواجه هستیم، که ممکن است برگه تردد برخی از افراد در دفاتر پستی باقی مانده باشد.

او ادامه داد: افرادی که منتظر برگ تردد هستند، با مراجعه به پلیس + ۱۰ یا سرشماری، نسبت به استعلام بارکد پستی خود اقدام کنند. همچنین افرادی که درخواست گذرنامه عادی داده بودند، اما هنوز دریافت نکردند، می توانند با مراجعه به مدیریت ها و دوایر گذرنامه بارکد پستی خود را بگیرند و پیگیری کنند.

رئیس اداره صدور گذرنامه نیروی انتظامی درباره افرادی که درخواست گذرنامه عادی دارند، گفت: افرادی که دفاتر پلیس + ۱۰ مراجعه می کنند و درخواست گذرنامه عادی را می دهند، علامتی که برای صدور برگ تردد برای آنها انجام نمی شود و روال صدور گذرنامه عادی آنها طی خواهد شد.

انتهای پیام/


تمامی گذرنامه‌ها و برگ تردد‌ها صادر شده است
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 15

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها