بازدید: 3

وطن پرست: پیش بینی می‌شد کار راحتی برابر تونس داشته باشیم / ادامه روند جوان گرایی خوب است

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2095206
کارشناس والیبال کشورمان گفت: همان طور که انتظار می‌رفت تیم تونس را شکس دادیم و بازیکنان جوان به خوبی خودشان را نشان دادند.

ابراهیم وطن پرست کارشناس والیبال کشورمان در گفت و گو با خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص دیدار تیم های ملی والیبال ایران و تونس اظهار داشت: همان طور که انتظار می رفت تونس را بریدم و بازیکنان جوان به خوبی خودشان را نشان دادند. مجرد، یلی، اسفندیار و ... به خوبی خودشان را نشان دادند، باید جوانان را باور کنیم و خوشبختانه مربی ما دارد به این نتیجه می رسد.

او افزود: تصور می کنم تنها جایگاه قهرمانی می تواند باعث رضایت شود حالا قهرمانی را ازدست دادیم. شرایط سخت و تیم های رده پنجم تا نهم هم شرایط یکسانی دارند، بازی های سختی هم برابر آرژانتین، لهستان و ایتالیا خواهیم داشت، اما بازی مقابل ژاپن پیش بینی می شود آسان باشد با این حال اگر بازی هایمان را ببریم بازهم می توانیم در جمع بالانشینان باشیم.

بیشتر بخوانید: صعود ۲ پله ای شاگردان کولاکوویچ / سقوط آمریکا و ادامه درخشش برزیل

وطن پرست ادامه داد: به نظرم اگر نگاه بلند مدتی به المپیک داشته باشیم از همین حالا باید جوان گرایی شروع شود و شاید زودتر باید این انفاق می افتاد، چون در چند سال آینده همین نفرات هستند که باید بازی کنند حالا هم این شرایط برابر این تیم های خوب و سطح بالا وجود دارد، اگر این نگاه را داشته باشیم مفید تر از کسب نتیجه است.


وطن پرست: پیش بینی می‌شد کار راحتی برابر تونس داشته باشیم / ادامه روند جوان گرایی خوب است
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها