بازدید: 5

آقای ناطق به دلایل شخصی در جلسات جامعه روحانیت مبارز شرکت نمی‌کرد

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2095181
نایب‌رئیس شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفت: آقای ناطق عضو جامعه روحانیت مبارز است و مدتی به دلایل شخصی در این جلسات شرکت نمی‌کردند.

لاریحجت الاسلام عبدالواحد موسوی لاری وزیر کشور دولت اصلاحات و نایب رئیس شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان در گفت وگو با خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره دیدار اعضای شورای عالی سیاست گذاری جبهه اصلاح طلبان با مجمع روحانیون مبارز، گفت: این یک جلسه دوره ای است که مجمع روحانیون مبارز از مجموعه های همفکر و همسو با خودش دعوت می کند تا درباره کار هایی که انجام داده است و برنامه ها و پیشنهاد هایی که دارند، یک نوع تبادل نظر و همفکری انجام شود.

نائب رئیس شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان ادامه داد: در گذشته فراکسیون امید و هیات رئیسه شورای سیاست گذاری جبهه اصلاحات را برای تبادل نظر دعوت کرده بودند تا ببینند برنامه های کاری آنها برای آینده به چه صورت است.

بیشتر بخوانید: جزئیات برنامه های شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان در استان ها/ نقش رابطین استانی چیست؟

او درباره ماجرای حضور آقای ناطق نوری در جلسه جامعه روحانیت مبارز افزود: آقای ناطق عضو جامعه روحانیت مبارز است و مدتی به دلایل شخصی در این جلسات شرکت نمی کردند.

حجت الاسلام موسوی لاری خاطرنشان کرد: بدیهی است که آقای ناطق عضو جامعه روحانیت مبارز است و هر زمان بخواهد می تواند در جلسات شرکت کنند.

انتهای پیام/


آقای ناطق به دلایل شخصی در جلسات جامعه روحانیت مبارز شرکت نمی‌کرد
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها