بازدید: 5

احتمال بارش باران در شهرهای زیارتی عراق

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به وضعیت جوی شهر‌های مرزی کشور، گفت: به طور کلی طی دو روز آینده آسمان شهر‌های مرزی ایران و شهر‌های زیارتی منتهی به عراق صاف تا کمی ابری خواهد بود.

سرویس اجتماعی جوان آنلاین: صادق ضیاییان در خصوص پیش بینی وضعیت هوای شهر های مرزی منتهی به عراق، گفت: شهر قصرشیرین و مرز خسروی طی امروز و دو روز آینده دارای هوایی صاف تا کمی ابری خواهد بود. دمای هوا در این شهر در بالاترین دما ۳۸ درجه سلسیوس و در پایین ترین دما ۲۴ درجه سلسیوس خواهد بود.

وی در خصوص شرایط آب و هوایی سایر شهر های مرزی کشور ادامه داد: برای شهر های خرمشهر، مهران، بستان، کرمانشاه، اهواز و ایلام نیز طی امروز و دو روز آینده، هوایی صاف همراه با وزش باد و افزایش تدریجی ابر را شاهد خواهیم بود. شهر کرمانشاه با کمترین دما ۱۱ درجه سلسیوس و بیشترین دمای ۳۱ درجه سلسیوس سردترین شهر مرزی و شهر مهران با کمترین دمای ۲۵ درجه سلسیوس و بیشترین دمای ۴۱ درجه سلسیوس گرم ترین شهر مرزی خواهد بود.

ضیاییان در ادامه گفت: در کشور عراق نیز در سه شهر کربلا، نجف و کاظمین طی دو روز آینده شاهد هوایی صاف همراه با افزایش موقتی ابر و احتمال خفیف بارش باران خواهیم بود. همچنین طی روز های آتی شاهد کاهش دمای یک تا دو درجه ای در این شهر ها خواهیم بود و به این ترتیب شهر نجف در روز جاری دارای بیشترین دما یعنی ۴۲ درجه سلسیوس و شهر کربلا و کاظمین دارای دمای ۴۱ درجه سلسیوس هستند.

وی در پایان اظهار کرد: طی دو روز آتی گرم ترین شهر زیارتی در کشور عراق، شهر نجف و کاظمین بوده و احتمال بارش باران خفیف در هر سه شهر کربلا، کاظمین و نحف طی روز شنبه (۲۰ مهر) افزایش می یابد.


احتمال بارش باران در شهرهای زیارتی عراق
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها