بازدید: 4

پاکسازی کامل دره فرحزاد تا پایان امسال

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر از پاکسازی کامل دره فرحزاد تا پایان امسال خبر داد.

به گزارش بولتن نیوز، اسکندر مومنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر در حاشیه نشست تخصصی مدیران سازمان های مردم نهاد منتخب استان های تهران و البرز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جلسه امروز با منتخبان سازمان های مردم نهاد استان های تهران و البرز بود که یکی از درخواست های این سازمان ها حضور در کمیته های رسمی ستاد بود و پذیرفته شد که طی یک ماه آینده دستورالعمل آن اصلاح شود.

وی افزود: هر کدام از کمیته های قانونی ستاد که تدوین آیین نامه می کنند که یکی از این سازمان ها در این کمیته با حق رای حضور داشته باشند.

مومنی گفت: انتظار ستاد از سازمان های مردم نهاد همکاری و کمک در موضوع پیشگیری و یاریگران زندگی و اولویت قرار دادن آن است.

دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر بیان کرد: براساس آمار های سازمان ملل تولید و عرضه موادمخدر به صورت صنعتی و سنتی در دنیا به ویژه در افغانستان و منطقه ما رو به افزایش است.
افزایش ۵۰ درصدی تولید موادمخدر در دهه گذشته

مومنی بیان کرد: تولید موادمخدر در دهه گذشته ۵۰ درصد افزایش یافته است، بنا بر این آمار در کنار درمان باید به موضوع پیشگیری توجه ویژه ای کرد.

وی افزود: حدود ۷۰ درصد مناطق شوش، هرندی و مولوی پاکسازی شده است؛ از این مناطق بیش از ۵ هزار معتاد جمع آوری و به مراکز نگهداری منتقل شدند.

مومنی گفت: برخی از خانه های پلاک قرمز هنوز به صورت مصادره هستند و برخی با حضور مقام قضایی بازگشایی شدند.

وی افزود: پاکسازی محله دره فرحزاد نیز آغاز شده است و تا پایان امسال این مناطق نیز مانند دیگر محله ها پاکسازی کامل می شوند.


پاکسازی کامل دره فرحزاد تا پایان امسال
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها