بازدید: 5

اقدام جنون آمیز راننده تاکسی در تظاهرات هنگ کنگ + فیلم

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2094867
یک راننده تاکسی که در اقدامی جنون‌آمیز وارد جمعیت تظاهرکنندگان هنگ کنگی شده بود توسط معترضان خشمگین بطرزی وحشتناک مورد حمله قرار گرفت.

اقدام جنون آمیز راننده تاکسی در تظاهرات هنگ کنگ + فیلمبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، راننده یک تاکسی که ناگهان وارد جمعیتی از تظاهرکنندگان هنگ کنگی شده بود توسط معترضان خشمگین مورد ضرب و شتم قرار گرفت. این اتفاق هنگامی رخ داد که صدها معترض در حالی که صورت های خود را با ماسک پوشانده بودند در یکی از خیابان های این کشور در حال تظاهرات بودند.

بیشتر بخوانید: لحظه کور شدن خبرنگار اندونزیایی در هنگ کنگ + فیلم

در ویدئوی وحشتناکی که منتشر شده است مشاهده می شود که ناگهان یک تاکسی با سرعتی بسیار زیاد وارد جمعیت معترضان چتر به دست می شود. این ویدئو نشان می دهد که معترضان بلافاصله تاکسی را احاطه کرده و با اشیاء و وسایلی که در دست داشتند اقدام به شکستن و آسیب رساندن به تاکسی می کنند. راننده تاکسی نیز که بر اثر ضربات مشت و لگد معترضان صورتش غرق خون شده و بیهوش شده بود توسط اورژانس پزشکی به بیمارستان منتقل شد.

کد ویدیو

گفته می شود پس از  این حادثه چهار نفر به بیمارستان منتقل شدند.  یکی از آنها راننده تاکسی بوده که شدیدا دچار آسیب شده است. سه نفر دیگر معترضانی بودند که بر اثر برخورد با تاکسی دچار جراحت شده بودند. 

اقدام وحشتناک این راننده تاکسی در حالی خبرساز می شود که چند روز پیش نیز کور شدن یک خبرنگار اندونزیایی در تظاهرات هنگ کنگ خبرساز شده بود. این خبرنگار رادیویی در حال گزارش از یک درگیری بین معترضان و پلیس بود که بر اثر اصابت گلوله پلاستیکی چشم راستش را از دست داد.

انتهای پیام/ 

صحنه وحشتناکی که راننده تاکسی در خیابان رقم زد

اقدام جنون آمیز راننده تاکسی در تظاهرات هنگ کنگ + فیلم
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها