بازدید: 10

آخرین خبر از اجرای رتبه‌بندی فرهنگیان

منبع : فردا نیوز کد خبر: 2094803
وزیر آموزش و پرورش در مورد طرح رتبه بندی‌فرهنگیان گفت: این موضوع جزو مسولیت‌های ما است و در بودجه ۹۸ اعتباری پیش‌بینی شده که در نیمه دوم امسال اجرایی خواهد شد.

خبرگزاری فارس: محسن حاجی میرزایی ظهر امروز در آیین افتتاح متمرکز ۳۱پروژه آموزشی با ۱۲۲ کلاس درس لرستان، به سیل اخیر در پلدختر اشاره و اظهار کرد: بزرگتر از رویداد سیل نوع مواجهه انسان ها با رویداد ها است.

وی افزود: یکی از سیاست هایی که ما در آموزش و پرورش تعقیب می کنیم کشاندن مدرسه به میان جامعه، ارتباط برقرار کردن مدرسه با محله، جامعه و خانواد ها است.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه یکی از وجوه تربیت تعامل، همکاری و مشارکت در امور اجتماعی است، افزود: امروز در این مراسم شاهد این تعامل و همکاری با ورود خیرین هستیم.

حاجی میرزایی گفت: بیش از ۱۱۳ هزار کلاس درس توسط خیرین در دو دهه اخیر ساخته شده است که کار ارزشمندی است.

وی در مورد مشکل آموزش یاران نهضت سواد آموزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش نیز تاکید کرد: یکی از مهمترین دغدغه های من رفع مشکلات این افراد است؛ اطمینان می دهم از کوچکترین تلاشی در این راستا دریغ نخواهیم کرد.

وی در مورد طرح رتبه بندی فرهنگیان نیز توضیح داد: این موضوع جزو مسولیت های ما است و در بودجه ۹۸ اعتباری پیش بینی شده که در نیمه دوم امسال اجرایی خواهد شد.

وزیر آموزش و پرورش بیان کرد: در زمینه کمک به فرهنگیانی که در جریان سیل متحمل خسارت شدند حتما متناسب با بضاعت خود کمک خواهیم کرد.


آخرین خبر از اجرای رتبه‌بندی فرهنگیان
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها