بازدید: 3

ناگفته‌های رئیس پلیس پایتخت از شهدای غدیر در زاهدان

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2094643

سردار رحیمی گفت: حقانیت نظام جمهوری اسلامی ایران و راه امام راحل در این است که امروز بعد از گذشت ۴۰ سال از انقلاب، خانواده شهدا چشم و چراغ ما هستند.

ناگفته های رئیس پلیس پایتخت از شهدای غدیر در زاهدانبه گزارش خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، صبح امروز در ستاد فرماندهی تهران بزرگ، مراسم یادواره شهدای غدیر با حضور خانواده های شهدای ناجا برگزار شد.

در سال ۹۳ گروهی از افسران پلیس برای بررسی حادثه سراوان و مقابله با اشرار مرزی، عازم مناطق مرزی استان سیستان و بلوچستان شدند که بالگرد حامل این افسران سقوط کرد و ۷ نفر از آن ها به درجه رفیع شهادت رسیدند.

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در گفت وگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه به شهدا اعتقاد قلبی دارم، گفت: باید یاد شهدا، جانبازان و خانواده آن ها را ارج نهیم و برای این عزیزان ارزش قائل باشیم.

وی افزود: به تعبیر من همسران شهدا و جانبازان زینب های امروز هستند و ارزش آن ها بایستی حفظ شود و کرامت خانواده شهدا باید مورد احترام قرار گیرد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: وضعیت مرزی استان سیستان و بلوچستان استراتژیک است و سالانه بالغ بر ۱۱ تن موادمخدر در دو کشور پاکستان و افغانستان تولید می شود و هر دو این کشور ها با ایران و استان سیستان و بلوچستان مرز مشترک دارند.

سردار رحیمی تصریح کرد: خبری مبنی بر مزاحمت نوامیس در سراوان به پلیس اعلام شد و در نهایت تیم ۱۱۰ پلیس سراوان به آدرس اعلام شده اعزام شدند، در هوای نیمه تاریک ۴ نفر از جوانان ما به رگبار دشمن بسته شدند و به درجه رفیع شهادت دست یافتند.

وی افزود: صبح روز بعد از وقوع حادثه همراه همکارانم به محل رفتم که در این زمان خبر انهدام و انفجار پاسگاه مرزی به من اعلام شد که پس از بررسی مشخص شد که این نقشه برای ترور من و همراهانم تهیه شده بود.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه تمام این اقدامات در هفته ناجا آن سال اتفاق افتاد، افزود: پس از وقوع این حادثه تیم عملیاتی از ناجا به زاهدان اعزام شدند، منتظر استقبال از بالگرد همرزمانمان بودیم که متوجه سقوط بالگرد افسران ناجا در بدو ورود به استان سیستان و بلوچستان شدیم.

سردار رحیمی تصریح کرد: برقراری نظم و امنیت کار بسیار سختی است، امروز نیروهای انتظامی در تمام نقاط کشور با رشادت و مجاهدت، به طور مظلومانه و گمنام در حال فعالیت هستند.

بیشتر بخوانید: امنیت مهم ترین دغدغه فضای مجازی است

وی افزود: فرزندان ملت در نیروی انتظامی مخلصانه هزینه امنیت حال حاضر کشور را بدون توقع با انجام مأموریت های خود پرداخت می کنند و با توجه به گذشت ۴۰ سال از انقلاب اسلامی ایران، هنوز استوار هستند و در مسیر شهدا گام بر می دارند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: حقانیت نظام جمهوری اسلامی ایران و راه امام راحل در این است که امروز بعد از گذشت ۴۰ سال از انقلاب، خانواده شهدا چشم و چراغ ما هستند.

سردار رحیمی تصریح کرد: به مناسبت هفته ناجا و به جهت اینکه تمام برنامه های این هفته به نام شهدا مزین و متبرک شود، برنامه یادواره شهدای غدیر را برگزار کردیم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: طبق فرمایش فرمانده کل قوا گرامی داشت یاد شهدا کمتر از خود شهادت نیست، لذا این موضوع همواره جزء برنامه های ویژه ماست تا از خانواده شهدا تکریم کنیم.

انتهای پیام/

تأکید سردار رحیمی بر اهمیت نقش شهدا در تأمین امنیت کشور

ناگفته‌های رئیس پلیس پایتخت از شهدای غدیر در زاهدان
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها