بازدید: 3

ترامپ باز هم در برابر طرح استیضاح خود گارد گرفت

رئیس‌جمهور آمریکا بار دیگر با موضع‌گیری در خصوص تلاش‌ها برای استیضاح وی، از عملکرد خود دفاع کرد.

به گزارش بولتن نیوز، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا بار دیگر با موضع گیری در خصوص تلاش ها برای استیضاح وی، از عملکرد خود در دوران ریاست جمهوری اش دفاع کرد.

وی با اشاره به پیامی که پیش از این در توئیتر منتشر کرده بود مبنی بر اینکه تنها ۲۵ درصد خواهان استیضاح رئیس جمهور هستند، نوشت: «استیضاح برای چه؟ برای ایجاد بزرگترین اقتصاد در تاریخ کشورمان، (یا برای) ساخت قویترین ارتشی که تا به حال وجود داشته (و یا برای) کاهش بیش از حد مالیات ها؟»

وی در توییت دیگری پیشتر ادعا کرده بود: «تنها ۲۵ درصد خواهان استیضاح رئیس جمهور هستند که این رقم با در نظر گرفتن حجم اخبار دروغینی که پوشش داده می شود، بسیار اندک است. اما همین مقدار نیز با در نظر گرفتن این مسأله که من اشتباهی انجام نداده ام، بسیار بالاست. تمام این ها ادامه بزرگترین کلاهبرداری در تاریخ کشور ماست.»

از سوی دیگر، دونالد ترامپ، در توییت دیگری با اشاره به بحران سوریه و مسأله کُرد ها نوشت: «در حالی که کُرد ها و یا ترکیه کنترل اوضاع را از دست می دهند، آمریکا در حال حاضر ۲ نفر از عناصر داعش که در سوریه سرها را قطع می کردند و به نام «سوسک ها» شناخته می شدند به خارج از این کشور و به مکانی امن تحت کنترل آمریکا منتقل کرد. آن ها (این عناصر داعش) از بدترین بدترین ها بودند.»

رجب طیب اردوغان روز گذشته از آغاز عملیات چشمه صلح در شمال شرقی سوریه خبر داد (اینجا). ترکیه اخیرا اعلام کرده بود قصد دارد به بهانه «مبارزه با تروریست ها»، عملیاتی نظامی را در مناطق تحت کنترل کُرد ها در شمال سوریه آغاز کند. در پی اعلام این تصمیم ترکیه، آمریکا نیز اعلام کرد در این عملیات از آنکارا حمایت نخواهد کرد، اما نیرو های خود را از این منطقه خارج می کند. در مقابل شبه نظامیان موسوم به نیرو های دموکراتیک سوریه که تحت حمایت آمریکا قرار دادند، اعلام کردند با هرگونه حمله ترکیه مقابله می کنند و واشنگتن را به خنجر زدن از پشت به خود متهم کرده اند.


ترامپ باز هم در برابر طرح استیضاح خود گارد گرفت
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها