بازدید: 4

دستور شهرداری تهران مبنی بر بررسی مصالح و سطح طبقه اول خانه‌ها از پیاده‌روها

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2094609

محمددوست گفت: شهرداری تهران دستور داده به هنگام صدور پروانه ساختمان، سطح طبقه اول خانه ها و مصالح به کار رفته در پیاده روهای مجاور آن ها بررسی شود.

دستور شهرداری تهران مبنی بر بررسی مصالح و سطح طبقه اول خانه ها از پیاده روهابه گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، محمد محمددوست شهردار منطقه ۴ تهران صبح امروز در حاشیه برگزاری پاراتور گردشگری معلولان و جانبازان که برگزار شد، با بیان اینکه امروز اولین پاراتور شهر تهران برگزار می شود، در جمع خبرنگاران گفت: تلاش کردیم برای سهولت تردد معلولان و جانبازان بسیاری از راه های شهری مانند معابر و بوستان ها را مناسب سازی کنیم و بوستان ملل از جمله مواردی بود که مناسب سازی شد.

وی با اشاره به تفاوت های گسترده معابر از لحاظ شیب و مصالح به کار گرفته شده در آن ها افزود: احداث و مناسب سازی پیاده روها برعهده مالکان مجاور آن هاست و هر کدام با سلیقه خود این کار را انجام می دهند، لذا برای برطرف شدن این برهم ریختگی شهرداری تهران دستور داده تا ما به هنگام صدور پروانه سطح طبقه اول و مصالحی که مالک در پیاده رو مجاور به کار می برد را بررسی کنیم و در پروانه ای هم که صادر می شود نوع مصالح قید خواهد شد تا در سطح معابر شاهد کاربرد مصالح یکپارچه باشیم.

شهردار منطقه ۴ تهران با بیان اینکه وضعیت قبلی سبب شده بود تا بخشی از رمپ پارکینگ ساختمان ها در پیاده رو ها قرار گیرد و برای توان یابان مشکلاتی را ایجاد کند، گفت: شهرداری سعی دارد که با اصلاح قوانین این مسئله را حل کند.

بیشتر بخوانید: لزوم ترویج معماری سنتی ایرانی در ساختمان ها

محمددوست با بیان اینکه در مراسم امروز ۱۰۰ نفر از معلولان و جانبازان مهمان تور گردشگری منطقه ۴ هستند، تصریح کرد: این برنامه از صبح تا غروب در سطح منطقه ۴ برگزار می شود و از اماکنی همچون عمارت عین الدوله، بوستان های فلو و عمارت ارباب هرمز بازدید خواهیم کرد.

انتهای پیام/

اولین پاراتور گردشگری معلولان و جانبازان تهران برگزار شد

دستور شهرداری تهران مبنی بر بررسی مصالح و سطح طبقه اول خانه‌ها از پیاده‌روها
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها