بازدید: 5

توسعه سواد مالی و بانکی کودکان و نوجوانان با نرم‌افزار سرزمین کودک پاسارگاد

منبع : انتخاب کد خبر: 2094564
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

نرم افزار موبایلی (اپلیکیشن) تحت عنوان «سرزمین کودک پاسارگاد» در راستای برقراری تعامل بیشتر با کودکان و نوجوانان در بستر تلفن های همراه و تبلت و ارایه برنامه های کاربردی با هدف سرگرمی، فرهنگ سازی و آموزش مفاهیم بانکداری و مدیریت سرمایه، توسط بانک پاسارگاد بارگذاری شده است.

به گزارش انتخاب به نقل از بانک پاسارگاد، در این نرم افزار بخش های متنوعی در حوزه های داستان تعاملی، بازی، آموزش طراحی و نقاشی، رنگ آمیزی، پخش ویدیو، کارتون و ... ارایه شده است. تولید محتوا در راستای سرگرمی، آموزش و توانمندسازی و مهارت افزایی خانواده ها و کودکان، ایجاد محیط مجازی پاک و هوشمند برای کمک به خانواده ها و کودکان در دوره ی انفجار فناوری های اینترنتی، آموزش مهارت مدیریت سرمایه، تبیین نقش بانک و مفهوم پس انداز در زندگی به ویژه برای کودکان و مهارت افزایی در خصوص مهارت تصمیم گیری با داستان های تعاملی، فرهنگ سازی سبک زندگی دیجیتال، توانمندسازی و ایمن سازی خانواده ها نسبت به آسیب های آن، آموزش هدفمند و غیر مستقیم جهت پیشگیری از پیدایش آسیب های اجتماعی سبک زندگی کنونی از اهداف این نرم افزار است.

در این نرم افزار به نقش کاربردی داستان تعاملی که یکی از بهترین ابزارهای رفتارآموزی و آموزش غیر مستقیم در دنیا است، توجه ویژه شده است. دراین نوع داستان کاربر می تواند به جای شخصیت داستان، تصمیم گیری کرده و بر روند و پایان داستان تأثیر بگذارد.

گفتنی است نسخه Android این نرم افزار را می توان از طریق لینک https://www.bpi.ir/uploads/files/kids.bpi.apk در سامانه موبایلی بانک پاسارگاد دریافت کرد. نسخه IOS این اپلیکیشن نیز به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت.


توسعه سواد مالی و بانکی کودکان و نوجوانان با نرم‌افزار سرزمین کودک پاسارگاد
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها