بازدید: 8

«رمز دوم یکبار مصرف» بانک صادرات را از «ریما» دریافت کنید

منبع : سایت خبری پول نیوز کد خبر: 2094545
نرم‌افزار ارائه دهنده «رمز دوم یکبار مصرف» بانک صادرات ایران، «ریما» عملیاتی شد.

پول نیوز - طرح «رمز دوم پویا» برای انجام خدمات بانکی در این بانک با استفاده از نرم افزار «ریما» در ٢ بستر سایت اینترنتی بانک و اپلیکیشن «صاپ» عملیاتی شد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز، در این طرح تمامی دارندگان کارت های بانک صادرات ایران می توانند در صورت تمایل از طریق تلفن همراه و دستگاه خودپرداز، دسترسی به رمز یکبار مصرف را فعال کنند. به طوری که در نخستین مرحله برای فعالسازی فرآیند تولید رمز یکبار مصرف، متقاضی باید برنامه «ریما» را از سایت بانک به نشانیwww.bsi.ir یا با استفاده از لینک «رمزساز پویا» در اپلیکیشن پرداخت «صاپ» دانلود و نصب کرده و شماره تلفن همراه ثبت شده در بانک را در برنامه وارد کند.


«رمز دوم یکبار مصرف» بانک صادرات را از «ریما» دریافت کنید

در صورت تطبیق شماره تلفن، کد فعالسازی برنامه برای وی پیامک می شود و در غیر این صورت متقاضی باید به نزدیک ترین شعبه بانک مراجعه کرده و کد فعالسازی را دریافت کند. پس از آن، کد فعالسازی را در کادر مورد نظر وارد و رمز ورود یا الگوی دلخواه برای ورود به نرم افزار را تعریف کند.

همچنین متقاضی بعد از انجام مراحل فوق باید به نزدیکترین دستگاه خودپرداز بانک صادرات ایران مراجعه کرده و پس از وارد کردن کارت بانکی و ورود به صفحه اصلی، گزینه «فعالسازی رمز اول یا دوم یکبار مصرف» را از منوی عملیات رمز انتخاب و شماره تلفن همراه خود را وارد کند. در صورت تطابق شماره تلفن همراه، علاوه بر پیامک کد فعالسازی به تلفن همراه، رسید رمز هشت کاراکتری را هم از دستگاه دریافت کند.

پس از طی مراحل ذکر شده، متقاضی باید مجدداً وارد برنامه «ریما» یا منوی رمز پویای صاپ شده و منوی افزودن رمز اول یا دوم کارت را انتخاب و رمز دریافتی از خودپرداز را در کادر اول و کد فعالسازی ارسالی در پیامک را در کادر دوم وارد کند.

همچنین مشتریان در صورت تمایل می توانند رمز ایستای خود را نیز همزمان با رمز پویا، فعال نگه دارند.


«رمز دوم یکبار مصرف» بانک صادرات را از «ریما» دریافت کنید
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها