بازدید: 7

خسارت ۸۰۰ میلیارد دلاری!

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2094543
وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی به صحبت‌های تحلیل‌گر لبنانی در مورد خسارت حمله یمن به عربستان اشاره کرد.

خسارت ۸۰۰ میلیارد دلاری!به گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون  گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، سیدمحمد حسینی وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتشار پستی در حساب کاربری خود در توییتر به صحبت های تحلیل گر لبنانی در مورد میزان خسارت های حمله نیروهای انصاراللّه یمن به متجاوزان سعودی اشاره کرد. 

جنگ با مردم بی گناه و مظلوم یمن جز دردسر و ایجاد خسارت های سنگین برای رژیم آل سعود هیچ دستاوری نداشته است. جنایت های آشکار نیروهای تحت فرمان حکام سعودی در نقاط مختلف یمن به وضوح چهره این جنایت کاران را به جهان نشان داد. آل سعود در چند سال جنگ نابرابر در مقابل یمنی ها، هزاران زن، کودک و مرد بی گناه و غیرنظامی یمنی را مورد هدف قرار داده است.

در این میان گروه های مردمی و ارتش یمن با توکل بر خداوند متعال و با اتکا به توان تسلیخاتی خود دشمنان را تا حد بسیار زیادی به عقب رانده و حتی عملیات هایی موفق را در خاک عربستان انجام دادند. خسارت حمله های گروه هایی نظیر انصاراللّه و دیگر نیروهای مردمی یمن در حمله به تاسیسات نفتی و نظامی آل سعود در حدی بوده است که حالا کارشناسان و تحلیل گران آن را میلیاردها دلار می دانند. 

سیدمحمد حسینی در توئیت خود نوشت:

علی حجازی تحلیلگر لبنانی: عربستان در سطحی نیست که بتواند با ایران مقابله کند؛ چرا که این کشور نتوانست حتی در برابر نیرو های انصارالله به پیروزی برسد. خسارت عربستان در جنگ علیه انصارالله، دست کم نزدیک به ۸۰۰ میلیارد دلار برآورد شده است.

خسارت ۸۰۰ میلیارد دلاری!

بیشتر بخوانید: مجری سرشناس عرب: حوثی ها آبروی عربستان را بردند + فیلم

انتهای پیام/


خسارت ۸۰۰ میلیارد دلاری!
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها