بازدید: 6

اختصاص پارکینگ ویژه به بانوان در ورزشگاه آزادی

سرهنگ رازقی از اختصاص پارکینگ ویژه به بانوان در ضلع شرقی ورزشگاه آزادی خبر داد.

سرویس اجتماعی جوان آنلاین: سرهنگ محمد رازقی رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در گفتگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره تمهیدات ترافیکی پلیس راهور برای مسابقه فوتبال ایران-کامبوج اطهار کرد: تمهیدات ترافیکی ویژه ای را همانند مسابقه های فوتبال گذشته برای معابر اطراف و منتهی به ورزشگاه آزادی در نظر گرفتیم.

وی با اشاره به استقرار مأموران پلیس راهور در اطراف ورزشگاه آزادی برای برگزاری مسابقه فوتبال ایران-کامبوج پیش از حضور تماشاگران افزود: ضلع غربی و شرقی ورزشگاه آزادی تحت پوشش ترافیکی قرار می گیرد و با توجه به حجم استفاده تماشاگران از پارکینگ ها برای پارک خودرو های خود سعی داریم چینش خودرو های پارک شده به گونه ای مرتب باشد تا بتوانیم از ظرفیت پارکینگ ها به نحو احسن استفاده کنیم.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه بیشتر پارکینگ ها در بلوار غربی ورزشگاه آزادی واقع شده اند، گفت: طول بزرگراه آزادگان و پل غربی را به صورت ویژه تحت پوشش قرار می دهیم. همچنین همانند مسابقه های فوتبال گذشته در صورت نیاز محدودیت تردد را در ورودی غرب به شرق و شرق به غرب آزادراه و پل غربی ایجاد می کنیم.

سرهنگ رازقی ادامه داد: در صورت نیاز در مسیر جنوب به شمال بلوار غربی از تقاطع خیابان ولیعصر (عج) محدودیت ترافیکی اعمال می کنیم و در زمان تخلیه بلوار ضلع غربی را به صورت شمال به جنوب و به صورت یک طرفه می کنیم.

بیشتر بخوانید: تمهیدات ویژه شرکت واحد اتوبوسرانی برای بازی فوتبال ایران کامبوج

وی افزود: انتظار داریم که تمام تماشاگرانی که به ورزشگاه آزادی برای تماشای مسابقه امروز مراجعه می کنند با پلیس راهور همکاری های لازم را داشته باشند و افرادی هم که در محدوده های اطراف ورزشگاه قصد تردد دارند مراقب عبور و مرور عابران پیاده در سطح معابر اصلی و آزادراه باشند و همچنین عابران پیاده هم در رفت و آمد خود دقت کنند.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ در پاسخ به این سوال که آیا برای رانندگان خانم پارکینگی در نظر گرفته شده است؟ گفت: برای بانوانی که با وسیله نقلیه به ورزشگاه آزادی مراجعه می کنند، پارکینگ ضلع شرقی استادیوم در نظر گرفته شده است.


اختصاص پارکینگ ویژه به بانوان در ورزشگاه آزادی
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها