بازدید: 6

آمریکا پوچی حضور نظامی‌اش در منطقه را پذیرفت

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2094510
نایب رئیس شورای اجرایی حزب‌الله لبنان اعلام کرد رئیس‌جمهور آمریکا پوچی دخالت‌های نظامی کشورش در منطقه را پذیرفته است.

آمریکا پوچی حضور نظامی اش در منطقه را پذیرفتبه گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، شیخ «علی دعموش» نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان در مراسمی در منطقه «حارة حریک» در بیروت با اشاره به جنگ روانی، رسانه ای، سیاسی و اقتصادی دشمن گفت: هیچ کدام از این ها نمی تواند عنصر ایمان و تعهد ما نسبت به اعتقادات و مسئولیت هایمان را به کشور و مردم تضعیف کند.

شیخ علی دعموش تلاش آمریکا و رژیم صهیونیستی با خیال خام نابودی مقاومت در منطقه را تلاشی مستمر از گذشته های دور تا امروز دانست و تصریح کرد فشار آمریکا امروز بر برهم زدن وحدت لبنان معطوف شده است.

نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله با تاکید بر اینکه رئیس جمهور آمریکا پوچی دخالت های نظامی کشورش در منطقه را پذیرفته است، افزود بیانیه دونالد ترامپ در مورد عقب نشینی از شرق فرات و شمال سوریه یک اعتراف واقعی است وقتی آن ها نتوانستند به اهداف خود در سوریه برسند پوچی حضور نظامی شان را پذیرفتند، آمریکا کُرد ها را در سوریه رها کرد، آن ها به دنبال منافع خود بودند و به هیچ تعهدی پایبند نیستند.

شیخ علی دعموش تحریم های آمریکا علیه لبنان را جنگ اقتصادی با مردم لبنان خواند و افزود مسئولیت هر گونه تنش اقتصادی و بر هم زدن ثبات داخلی لبنان متوجه آمریکاست.

نایب رئیس شورای اجرایی حزب الله تاکید کرد حزب الله تسلیم تحریم ها و فشار های آمریکا نخواهد شد و به کسی نیز اجازه نمی دهد منافع مردم را به خطر بیندازد و کشور را به سمت فروپاشی سوق دهد.

انتهای پیام/


آمریکا پوچی حضور نظامی‌اش در منطقه را پذیرفت
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها