بازدید: 4

نیروی قدس سپاه، انتظامی عراق و حشدالشعبی، حافظان امنیت زائران در خاک عراق

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2094479
سردار شریف گفت: نیروی قدس سپاه، نیرو‌های انتظامی عراق و حشدالشعبی، حافظ امنیت زائران در خاک عراق هستند و امنیت زائران در داخل کشور هم با نیرو‌های نظامی، اطلاعاتی و امنیتی خودمان و با کمک بسیج و سپاه تامین می‌شود.

به گزارش  حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، سردار رمضان شریف در ارتباط تلفنی با رادیو اربعین با اشاره به خدمات و اقدامات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای برگزاری راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی اظهار کرد: سپاه در چند موضوع به صورت مشخص فعالیت می کند؛ در بخش های زیرساختی قرارگاه سازندگی خاتم با توجه به توافقی که با استاندارن و مسئولان محلی دارد، مسیر ها و معابر و پارکینگ ها و کار های زیرساختی در حوزه راه و ترابری را در سه استانی که در مسیر تردد زوار هستند، انجام می دهد.

او افزود: کار های خیلی خوبی در گذرگاه های اصلی یا مناطق منتهی به این گذرگاه ها انجام شده است.

سردار شریف با بیان اینکه درگیری های اخیر در داخل عراق را، تلاش دشمنان برای تحت شعاع قرار دادن موضوع راهپیمایی بزرگ اربعین و وحدتی دانست که بین ملت ایران و عراق ایجاد شده است، گفت: خوشبختانه با هوشیاری مردم و مسئولان عراق و همین طور نیرو های امنیتی این توطئه خنثی شد و این راهپیمایی با شکوه بسیار بزرگ تر و متراکم تری و در امنیت کامل برقرار خواهد شد.
 
بیشتر بخوانید: استقرار امنیت کامل در مرز های چهارگانه ایران و عراق/ لزوم عبور قانون مند زائران اربعیناو با بیان اینکه کار های بهداشتی، درمانی و خدماتی از دیگر اقدامات سپاه برای زائران اربعین حسینی است، افزود: سپاه پاسداران خدمات ترابری، اتوبوس ها و ناوگان حمل و نقلی و امکانات مجموعه راهیان نور را در اختیار این کار بزرگ و مقدس قرار داده است.

سخنگوی سپاه پاسداران گفت: مجموعه آمبولانس ها و بهداری های سیاری که سپاه دارد، به تناسب نیازی که اعلام می شود، برای این امر اختصاص خواهد یافت.

انتهای پیام/
 
امنیت زائران راهپیمایی اربعین

نیروی قدس سپاه، انتظامی عراق و حشدالشعبی، حافظان امنیت زائران در خاک عراق
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها