بازدید: 12

۷ قاتل موفقیت را بشناسید

منبع : سلامت نیوز کد خبر: 2094259
سلامت نیوز:برای آن که سرعت دست یافتن به موفقیت را در شما تقویت کنیم، ۷ قاتلِ موفقیت را به همراه توضیحاتی مختصر درباره این که با این قاتلان چه کار باید بکنید، به شما معرفی می کنیم.

چند کاره بودن

مطالعات نشان می دهد وقتی شما در

سلامت نیوز:برای آن که سرعت دست یافتن به موفقیت را در شما تقویت کنیم، ۷ قاتلِ موفقیت را به همراه توضیحاتی مختصر درباره این که با این قاتلان چه کار باید بکنید، به شما معرفی می کنیم.

چند کاره بودن
مطالعات نشان می دهد وقتی شما در آنِ واحد از این وظیفه به آن وظیفه می پرید، در واقع مغز خود را وادار می کنید مدام در تلاش برای متمرکزشدن باشد که این کار باعث می شود بهره وری شما تا ۴۰ درصد کاهش یابد.
راه حل چیست؟
مطالعات نشان می دهد وقتی سرعت خود را کاهش می دهید – به جای آن که آن را افزایش دهید- و در هر زمان فقط روی یک وظیفه تمرکز می کنید، بهره وری؛ اثربخشی و موفقیت خود را افزایش می دهید.
امن بازی کردن
مطالعات نشان می دهد شانس موفقیت شما با خطرپذیریِ بیشتر، افزایش می یابد. راه رسیدن به موفقیت از منطقه امن نمی گذرد.
راه حل چیست؟
از منطقه امن تان خارج شوید. به جای آن که از شغل های ناشناخته اجتناب کنید به محدوده های ناآشنا و پیش بینی ناپذیر وارد شوید، از هر آن چه جدید است استقبال و خود را مقاوم کنید.
ساعات طولانی تر کار کردن
مطالعات نشان می دهد مدیرانِ بسیار کارآمد، کمترین تعداد ساعت (به طور میانگین ۵۲ ساعت در هفته) را کار می کنند، درحالی که مدیرانی با بهره وری کمتر طولانی ترین ساعات (به طور متوسط ۷۰ ساعت در هفته) کار می کنند.
راه حل چیست؟
وقتی کمتر و باهوش تر کار می کنید، کارتان سریع تر پیش می رود؛ کیفیت آن بهتر می شود؛ سالم تر می مانید؛ مسیر شغلی پایدارتری دارید و طولانی تر عمر می کنید.
تمرکز بر مشکلات
درست است منفی بافی همان ویژگیِ طبیعی است که ایمنی شما را حفظ می کند؛ اما این ویژگی شما را از رسیدن و دستیابی به موفقیت دور می کند. مطالعات نشان می دهد بدبین ها کمتر احتمال دارد از نردبان شغلی بالا بروند.
راه حل چیست؟
جنبه های مثبت را ببینید و روی راه حل ها تمرکز کنید. به جای آن که فکر کنید دستیابی به فرصت ها کار سختی است؛ در هر سختی در پی فرصت باشید.
خود را تحقیر کردن
بین احساس شفقت به خویشتن و موفقیت رابطه مستقیمی وجود دارد. خود را کوبیدن بعد از شکست، شانس دوباره بلند شدن از زمین را کاهش می دهد.
راه حل چیست؟
برای رسیدن به راز موفقیت، خودِ ویرانگرتان را شناسایی کنید. عیب جوی درون تان را خاموش کنید. با خودتان به نرمی صحبت کنید؛ خودتان را تأیید کنید و چشم انداز های تشویق کننده و انگیزه بخش داشته باشید.
ترس از شکست
ترس از شکست به ترس از موفقیت منجر می شود. روان شناسان چرایی موفق بودن برخی نسبت به دیگران را این طور توضیح می دهند؛ زیرا آن ها چارچوب ذهنی برنده دارند که به «طرز فکر رشد» معروف است.
راه حل چیست؟
شکست را با آغوش باز بپذیرید، از آن بیاموزید و این دیدگاه را داشته باشید که شکست به نفع شماست نه به ضرر شما.
اجتناب از ذهن تنبل
مطالعات متعدد نشان می دهد لحظاتی که ذهن به هیچ چیزی نمی اندیشد، لحظات ذهن آگاهی به سلامت جسمی و ذهنی فرد؛ بهره وری بیشتر، حافظه بهتر، سیستم ایمنی قوی تر، مشکلات سلامتی کمتر، شادی بیشتر و زندگی طولانی تر می انجامد.
راه حل چیست؟
لحظاتی هیچ کاری انجام ندهید؛ یک خواب نیمروزی داشته باشید یا به طبیعت بیندیشید. هیچ کاری نکردن در واقع فاصله ای است که به شما در تصمیم گیری های مهم کمک می کند.
نویسنده : دکتر برایان ای. رابینسون | مترجم:عاطفه رضوان نیا

۷ قاتل موفقیت را بشناسید
:
امتیاز : 5.0 تعداد رای : 1
 • ۷ قاتل موفقیت را بشناسید


  سلامت نیوز:برای آن که سرعت دست یافتن به موفقیت را در شما تقویت کنیم، ۷ قاتلِ موفقیت را به همراه توضیحاتی مختصر درباره این که با این قاتلان چه کار باید بکنید، به شما معرفی می کنیم. <p> <p> چند کاره بودن</p> <p>مطالعات نشان می دهد وقتی شما در
 • قاتل مغز را بشناسید


  نشان می دهد که غذای چرب، عملکرد سیناپس ها در هیپوکامپ مغز را مختل می کند و این عارضه سبب کاهش یادگیری و اختلال حافظه می شود.
 • قاتل کلیه‌ها را بشناسید


  فوق تخصص نفرولوژی کودکان در خصوص علل و علائم بروز بیماری سیستینوزیس توضیحاتی را ارائه داد.
 • قاتل کلیه‌ها را بشناسید


  فوق تخصص نفرولوژی کودکان در خصوص علل و علائم بروز بیماری «سیستینوزیس» توضیحاتی را ارائه داد.
 • قاتل کلیه ها را بشناسید


  سلامت نیوز:فوق تخصص نفرولوژی کودکان در خصوص علل و علائم بروز بیماری سیستینوزیس توضیحاتی را ارائه داد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس،رزیتا حسینی فوق تخصص نفرولوژی کودکان در خصوص علل و علائم بیماری سیستیوزیس توضیح داد: این بیماری بیماری نادر
 • قاتل سرطان را بشناسید


  یک گیاه دارویی قدرتمند آسیایی با ویژگی ارتقا سلامت وجود دارد، که در خانواده مشابه با گل مروارید و آفتابگردان قرار دارد، اما استعداد پنهان این گیاه در هیچ یک از بستگانش دیده نمی شود. این گیاه می تواند سلول های سرطانی را تنها در 16 ساعت از بین ببرد.
 • قاتل سرطان را بشناسید


  گروهی از پژوهشگران که سال های گذشته پژوهش هایی بر روی انسان انجام داده اند، معتقدند روغن سیاه دانه برای انسان بسیار مفید است.
 • راز‌های بهره وری از زمان برای رسیدن به موفقیت را بشناسید


  رمز موفقیت بسیاری از افراد ثروتمند و با نفوذ دردنیا داشتن برنامه ریزی مناسب برای تمامی ساعت‌های در روز است.
 • سارکوم را بشناسید/ موفقیت ٩٥ درصدى با تشخیص زودهنگام


  یك متخصص رادیوتراپی و انکولوژی با اشاره به سرطان ساركوم گفت: با تشخیص به موقع 95 درصد شانس موفقیت در درمان وجود دارد.
 • چرا لذت‌های فوری قاتل موفقیت هستند؟!


  اگر شما مایل نیستید که برای مدت زمان طولانی جهت رسیدن به اهداف و خواسته‌های خود زحمت بکشید، مطمئنا پس از مدت کوتاهی از وضعیت فعلی خود راضی می‌شوید و هیچ وقت طعم رسیدن به موفقیت در زندگی را نخواهید چشید؛ بنابراین سعی کنید از این لذت‌های زودگذر که قاتل
 • قاتل شماره یک ایرانی‌ها را بشناسید


  کارشناس ﮔﺮوه ﭘﻴﺸﮕﻴﺮی از بیماری‌های قلب و عروق وزارت بهداشت درباره مهم‌ترین علل مرگ و میر ایرانی‌ها توضیح داد.
 • قاتل شماره یک ایرانی‌ها را بشناسید


  کارشناس ﮔﺮوه ﭘﻴﺸﮕﻴﺮی از بیماری‌های قلب و عروق وزارت بهداشت درباره مهم‌ترین علل مرگ و میر ایرانی‌ها توضیح داد.
 • قاتل شماره یک ایرانی‌ها را بشناسید


  کارشناس ﮔﺮوه ﭘﻴﺸﮕﻴﺮی از بیماری‌های قلب و عروق وزارت بهداشت درباره بیماری‌های قلب و عروق و علل مرگ و میر ایرانی‌ها توضیح داد.
 • گیاه قاتل سرطان را بشناسید


  سلامت نیوز: اگر می خواهید درباره دمنوش اسیاک، گیاه ضد سرطان، مبارزه با سرطان، دمنوش، فواید اسیاک، خواص اسیاک، نارون قرمز، گیاه باباآدم و عوارض جتنبی دم نوش اسیاک بدانید با ما همراه شوید. به گزارش سلامت نیوز به نقل از پایگاه خبری فردا، در این مطل
 • ورزش های قاتل زانو را بشناسید


  سلامت نیوز: ورزش کردن حتی با نام خود بار مثبتی از جنس سلامت و شادابی را یدک می کشد تا جایی که صحبت از صدمه دیدن و عوارض منفی ناشی از ورزش غیر اصولی بسختی در کنار آن می گنجد، اما واقعیت آن است که 75تا 90 دقیقه فعالیت فیزیکی شدید و بدون استراحت، مانند

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها