بازدید: 19

کمبود آب در مرز عراق

منبع : فردا نیوز کد خبر: 2094188
سفیر ایران در عراق بابیان اینکه در مرزهای ورودی عراق کمبود آب وجود دارد، گفت: زائران اربعین می‌بایست مقداری آب همراه داشته باشند تا مشکلی برایشان ایجاد نشود.

 خبرگزاری مهر: سفیر ایران در عراق بابیان اینکه در مرزهای ورودی عراق کمبود آب وجود دارد، گفت: زائران اربعین می بایست مقداری آب همراه داشته باشند تا مشکلی برایشان ایجاد نشود.

به گزارش رادیو اربعین، ایرج مسجدی درباره آخرین توصیه ها به زائران اربعین که قصد ورود به خاک عراق رادارند، تأکید کرد: ازدحام و شلوغی در مرزهای عراق سبب شده تا کمبود آب برای زائرانی که از مرز ایران عبور کرده و به خاک عراق می رسند وجود داشته باشد.

وی افزود: زائران تا زمانی که در مرز عراق به پایانه ها رفته و به شهرهای عراق اعزام شوند حتماً با خود بطری آبی همراه داشته باشند که در صورت فقدان آب دچار مشکل نشوند.

سفیر ایران در عراق بابیان اینکه توصیه همراه داشتن آب به خصوص برای زنان و کودکان قابل توجه تر است، گفت: زائران حتماً به افراد خانواده و دوستان خود اطلاع دهند که در بدو ورود به عراق با خود آب همراه داشته باشند.

مسجدی در ادامه گفت: توصیه دیگر ما به زائران این است که هر چه به اربعین نزدیک تر می شویم ازدحام جمعیت نیز افزایش می یابد لذا حتماً مردم آرامش خود را حفظ کرده و نگران موضوعی نباشند.

وی افزود: زائران کم کم و به تدریج وارد مرزها شده و از آن خارج می شوند و در پایانه های عراق نیز به وسیله اتوبوس های عراقی به شهرها منتقل خواهند یافت و نگرانی و دغدغه ای وجود ندارد.


کمبود آب در مرز عراق
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها