بازدید: 16

بررسی فنی پورشه پانامرا LWB + مشخصات

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2094094
خودرو پورشه پانامرا در مقایسه با نسخه استاندارد از 150 میلی‌متر فاصله بیشتر بین محورها سود برده و به‌صورت استاندارد دارای صندلی‌های گرم شونده، سقف پانورامیک بزرگ، سیستم تعلیق بادی و تطبیقی و… می‌باشد.

بررسی فنی پورشه پانامرا LWBبه گزارش خبرنگار نبض بازار گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، اگر نشستن پشت فرمان نسخه ی طویل تر پورشه پانامرا به قدر کافی شما را راضی نمی کند می توانید سری به گاراژ تاپ کار زده و کیت بدنه ی فیبر کربنی استینگری GTR را برای ایجاد ظاهری اسپورت تر سفارش دهید.

این کیت بدنه از سپر جلوی جدید، ورودی های هوای متمایز، دیلایت های متفاوت، رکاب های جانبی جدید، کاپوت خاص، دیفیوزر عقب و بال عقب ثابت تشکیل شده است. همچنین دستگیره های درب جدیدی برای درب های عقب تدارک دیده شده است.

به همین منوال می توان فیبر کربن را روی کاپوت، رکاب های جانبی، اسپویلر جلو، آینه بغل ها، دیفیوزر عقب، بال و برخی بخش های دیگر دید. قطعاً کیت بدنه ی تاپ کار ظاهر گیراتری را برای پانامرا به ارمغان آورده و این خودروی آلمانی طراحی اسپورت تری نسبت به حالت استاندارد دارد.

بررسی فنی پورشه پانامرا LWB + مشخصات

اما درباره ی خود خودرو باید گفت پورشه پانامرا LWB در نمایشگاه لس آنجلس ۲۰۱۶ معرفی شد. این خودرو در مقایسه با نسخه استاندارد از ۱۵۰ میلی متر فاصله بیشتر بین محور ها سود برده و به صورت استاندارد دارای صندلی های گرم شونده، سقف پانورامیک بزرگ، سیستم تعلیق بادی و تطبیقی و… می باشد.

بررسی فنی پورشه پانامرا LWB + مشخصات

اگرچه نمی توانیم کابین این مدل ویژه را مشاهده کنیم، اما می دانیم که تاپ کار می تواند کابین چرمی سفارشی با عناصر فیبر کربنی و حتی طلای ۲۴ عیار را نیز تأمین کند و از این نظر محدودیتی وجود ندارد.

بررسی فنی پورشه پانامرا LWB + مشخصات

ما همچنین می دانیم که مدل های اجرایی پانامرا را می توان با کنسول مرکزی عقب متفاوت که دارای دو میز یکپارچه و تاشونده می باشد سفارش داد. نهایتاً به بسته ی اطلاعات سرگرمی صندلی های عقب پورشه می رسیم که از صفحات نمایش ۱۰.۱ اینچی تشکیل شده است. این صفحات نمایش داخل پشت سری های صندلی های جلو جا خوش کرده اند.

انتهای پیام/


بررسی فنی پورشه پانامرا LWB + مشخصات
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها