بازدید: 7

تلاش برای رازگشایی از مرگ مرموز مرد میان‌سال

منبع : فرارو کد خبر: 2094060
تحقیقات درباره قتل مرد میان‌سالی که جسدش 15 روز بعد از مفقودشدن پیدا شد، به بازداشت همسر این مرد انجامید.

این مرد 58 ساله برای ورزش به پارکی در مرکز تهران رفته بوده، اما پس از آن ناپدید شده است.


به گزارش شرق، همسر این مرد پس از طرح شکایتی در دادسرای جنایی تهران گفت: شوهرم ساعت 5 بامداد 21 فروردین مثل هر روز از خانه بیرون رفت و برای ورزش صبحگاهی راهی پارک شد. پس از آن از او خبری ندارم و نمی دانم چه اتفاقی برایش رخ داده است. این زن ادامه داد: زمانی که غیبت شوهرم طولانی شد و به خانه بازنگشت، نگران شدم و برای یافتنش به پارک رفتم و همه پارک را برای یافتن او گشتم . حتی از افرادی که آنجا بودند سراغ شوهرم را گرفتم و معلوم شد چند نفر او را دیده اند که مشغول ورزش صبحگاهی بوده، اما بعد از آن ندیده اند او به کجا رفته است. زن میان سال توضیح داد: پس از جست وجوی بی نتیجه در پارک و اطراف آن به سراغ اقوام و دوستان رفتیم و دنبال همسرم گشتیم، اما کسی از او خبر نداشت. حتی در بیمارستان ها هم جست وجو کردیم، اما بیمار تصادفی با مشخصات شوهرم در هیچ بیمارستانی بستری نشده بود، بنابراین زمانی که همه تلاش ها بی نتیجه ماند، موضوع گم شدن همسرم را مطرح کردم تا شاید قوه قضائیه و دادسرای جنایی بتوانند به من برای یافتن همسرم کمک کنند.


به این ترتیب بازپرس جنایی، گروهی از کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران را مأمور انجام تحقیقات درخصوص ناپدیدشدن مرد میان سال کرد. مأموران مشخصات و تصویر این مرد را در اختیار گشت های انتظامی قرار دادند تا شاید ردی از او پیدا شود. تحقیقات دراین باره ادامه داشت تا اینکه کارآگاهان به استعلام از اداره های پلیس شهرهای اطراف تهران پرداختند تا شاید از این طریق سرنخی به دست بیاورند. مدتی پس از آن مأموران از طریق پلیس شهر پردیس باخبر شدند جسد مردی مجهول الهویه در اطراف این شهر پیدا شده که مرگ او مشکوک است و مشخصاتش با مرد ناپدید شده هم خوانی دارد. زمانی که مأموران تصویر جسد کشف شده را با مرد گمشده مطابقت دادند معلوم شد او همان مرد تهرانی است که از 15 روز قبل ناپدید شده. با تأیید هویت مقتول، موضوع به بازپرس جنایی تهران گزارش شد و تحقیقات برای رازگشایی از مرگ مشکوک این مرد میان سال ادامه یافت. این در حالی بود که جسد مرد میان سال کیلومترها دورتر از محل مفقود شدن و بدون هیچ لباسی پیدا شده بود.

به این ترتیب فرضیه قتل به عنوان یکی از احتمالات بسیار قوی مطرح شد. در ادامه همسر متوفی مورد تحقیق قرار گرفت و در نهایت مشخص شد او با مرد دیگری در ارتباط است. بنابراین آن مرد شناسایی و دستگیر شد و اعتراف کرد جسد را به محل تخلیه نخاله ها در نزدیکی پردیس برده است. این مرد گفت: من به درخواست همسر مقتول قرار بود او را گوشمالی بدهم، چون با هم اختلاف داشتند اما در پارک مراقب او بودم که ناگهان حال او بد شد و من که ترسیده بودم او را سوار ماشین کردم، ولی او در راه فوت شد و من هم که نمی دانستم چه باید بکنم، جسد را در محل تخلیه زباله های ساختمانی رها کردم، اما من در مرگ او هیچ نقشی نداشتم. بنا بر این گزارش، درحال حاضر تحقیقات در این رابطه ادامه دارد و این در حالی است که همسر مقتول نیز بازداشت شده است.


تلاش برای رازگشایی از مرگ مرموز مرد میان‌سال
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها