بازدید: 5

بکارگیری امکانات راهیان نور برای خدمت به زائران اربعین

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تأکید بر لزوم حفظ امنیت زائران اربعین گفت: امکانات راهیان نور در راستای ارائه خدمات به زائران به‌کارگیری شد.
گروه اجتماعی: سردار رمضان شریف با اشاره به خدمات سپاه پاسداران در برگزاری مراسم اربعین، اظهار داشت: امکانات راهیان نور در راستای ارائه خدمات به زائران اربعین به کارگیری شده است.
 
بکارگیری امکانات راهیان نور برای خدمت به زائران اربعین

به گزارش بولتن نیوز به نقل از مهر، وی بابیان اینکه سپاه پاسداران در ایجاد زیرساخت های حوزه ترابری و حفظ امنیت زائران اقدامات مؤثری انجام داده است، افزود: امنیت زائران ازجمله مسائلی است که از اهمیت ویژه ای در برگزاری مراسم اربعین برخوردار است.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه پیاده روی اربعین نمادی از وحدت مسلمانان در جهان است، خاطرنشان کرد: دشمنان اسلام همواره در حال دسیسه چینی و توطئه برای عدم حضور مسلمانان در این مراسم بزرگ است که با تلاش بسیج این توطئه خنثی شد.

شریف درباره خدمات سپاه در حوزه بهداشت و درمان بیان کرد: مجموعه واحدهای سپاه اعم از پشتیبانی و اطلاعات و امنیت سپاه با بهره گیری از تمام ظرفیت های موجود در این راستا در حال خدمت رسانی به زائران اربعین هستند.

بکارگیری امکانات راهیان نور برای خدمت به زائران اربعین
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها