بازدید: 4

امضای تفاهم نامه همکاری میان پژوهشگاه قوه قضاییه با شرکت توسعه خدمات الکترونیک حامی عدالت

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2093972
️به منظور حمایت و تقویت فعالیت‌های علمی و پژوهشی تفاهم نامه همکاری میان پژوهشگاه قوه قضاییه با شرکت توسعه خدمات الکترونیک حامی عدالت به امضا رسید.

بامضای تفاهم نامه همکاری میان پژوهشگاه قوه قضاییه با شرکت توسعه خدمات الکترونیک حامی عدالته گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، ️به منظور حمایت و تقویت فعالیت های علمی و پژوهشی نخبگان و پیشرفت علمی و نیز حمایت از کسب و کار های نوپای حوزه حقوقی و قضایی برای نخستین بار در کشور تفاهم نامه همکاری میان پژوهشگاه قوه قضاییه با شرکت توسعه خدمات الکترونیک حامی عدالت به امضا رسید.

علم الهدی رئیس پژوهشگاه قوه قضاییه گفت: بنا داریم با امضای تفاهم نامه از ظرفیت های نخبگانی و ایده های علمی و تحقیقاتی خصوصا در رشته حقوق استفاده کنیم.

وی گفت: با استفاده از ظرفیت های شناسایی شده در مقام آسیب شناسی و شناسایی نظام مسائل قوه قضاییه و حل آن ها ایفای نقش خواهیم کرد.

وهاب عطار علیایی بیان کرد: پژوهشگاه قوه قضاییه می تواند شیوه جدید مطالعه و فرآیندسازی را به عنوان مسیر نخبگان و پژوهشگران تولید کند.

وی افزود:این تفاهم نامه کمک خواهد کرد تا صاحبان اولیه ایده برای بلوغ کسب و کار خود وارد عرصه ای شوند که ماموریت اصلی حوزه حقوق و قضاست.

انتهای پیام/


امضای تفاهم نامه همکاری میان پژوهشگاه قوه قضاییه با شرکت توسعه خدمات الکترونیک حامی عدالت
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها