بازدید: 4

ماجرای مسمومیت دانشجویان دانشگاه لرستان چه بود؟

منبع : صراط نیوز کد خبر: 2093957
مدیر دانشجویی دانشگاه لرستان به شایعه مسمومیت تعدادی از دانشجویان واکنش نشان داد.
صراط:

طی روزهای اخیر خبری  مبنی بر مسمومیت تعدادی از دانشجویان دانشگاه لرستان پس از استفاده از غذای سلف دانشگاه در فضای مجازی منتشر شد  که در همین راستا به سراغ  مسئولان دانشگاه لرستان رفتیم که بفهمیم ماجرا از چه قرار است.  

به گزارش تسنیم حجت گراوند مدیر دانشجویی دانشگاه لرستان در  این رابطه اظهار داشت:صادقانه بگویم خبر مسمومیت دانشجویان دانشگاه لرستان کذب محض است و براساس شایعه و شیطنت های دانشجویی در فضای مجازی منتشر شده است.

وی افزود: روز گذشته پس از انتشار خبری مبنی بر مسمومیت دانشجویان خوابگاه ولیعصر یک دانشگاه لرستان به همراه رئیس اداره تغذیه دانشگاه از این خوابگاه بازدید کردیم که متاسفانه مسمومیت صحت نداشت بلکه دو نفر از دانشجویان بر اثر سرماخوردگی که در این فصل طبیعی است دچار سرگیجه و تهوع  بودند که به بیمارستان مراجعه کردند.  

مدیر دانشجویی دانشگاه لرستان عنوان کرد: در خبر منتشر شده بیان شده بود که مسمومیت بر اثر جوجه کباب سلف بوده است این در حالی است  که  دو هزار و 300 نفر  پرس این غذا همزمان بین 7 خوابگاه دیگر توزیع شده و هیچ گونه گزارشی از مسمومیت به دست مسئولان دانشگاه نرسید ولی متاسفانه شایعات خبراز مسمومیت 80تا 120نفر بر اثر غذای سلف می داد.

 وی بیان کرد: متاسفانه پس از بازید از  خوابگاه ولیعصر و اتاق دانشجویان بیمار وضعیت بهداشتی اتاق بسیار نامناسب بود که با آنها صحبت کردیم  که برای سلامتی خودشان بهداشت را رعایت کنند و از این دانشجویان عیادت هم کردیم. 

گراوند گفت: البته ناگفته نماند این آقایان علاوه بر سرماخوردگی نمی دانیم قبل از اینکه دچار سرگیجه و حالت تهوع شوند چه چیزی خورده بودند که در این رابطه  ما نمی توانیم قضاوت کنیم  ولی خبر براثر مسمومیت غذایی کذب است.   

وی تصریح کرد: دیدگاه کلیه مسئولان دانشگاه این است که دانشجویان  عضوی از خانواده خودشان و امانت هستند بر همین اساس کلیه عوامل دانشگاه تلاش می کنند دانشجویان  از لحاظ رفاهی و معیشتی هیچ گونه کمبودی نداشته باشند. 

مدیر دانشجویی دانشگاه لرستان خاطر نشان کرد: دانشجویان همواره از گذشته تاکنون  نسبت  به غذا، خوابگاه و سرویس  دانشگاه معترض هستند ولی در دانشگاه لرستان سعی شده است علی رغم مشکلات بودجه ای کشور دانشجویان به لحاظ رفاهی و خدماتی احساس کمبود نکنند.


ماجرای مسمومیت دانشجویان دانشگاه لرستان چه بود؟
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها