بازدید: 11

نه ماساژور داشتیم، نه تغذیه مناسب

فوتبال پنج نفره نابینایان ایران در حالی با کسب سهمیه و نایب‌قهرمانی در مسابقات فوتبال پنج نفره قهرمانی آسیا به کار خود پایان داد که بهزاد زادعلی‌اصغر، آقای گل این رقابت‌ها که برای دومین بار به عنوان آقای گلی مسابقات قهرمانی آسیا دست یافته، در گفتگو با خبرگزاری مهر به شدت از اوضاع گله‌مند است:
سرویس ورزشی جوان آنلاین: «نداشتن تدارکات کافی کارایی تیم را تحت تأثیر قرار داده بود. درست است که تا فینال پیش رفتیم، اما به دلیل نداشتن بازی تدارکاتی قبل از این رقابت ها، دیدارهایمان را به سختی برگزار کردیم، آن هم در حالی که پیشرفت سایر تیم ها کاملاً مشهود بود. تیم ها به خصوص آن ها که شانس کسب سهمیه داشتند با تدارکات کامل آمده بودند، اما تدارکات ایران در حد یک تیم پارالمپیکی نبود؛ نه ماساژور داشتیم و نه تغذیه مناسب! با غذا های تایلند سازگاری نداشتیم و هیچ هماهنگی هم با سفارت نشده بود که روزی دو وعده غذای مناسب به ما بدهد، به دلیل مشکلات تغذیه ای نمی توانستیم دیدارهایمان را پرانرژی برگزار کنیم.»

نه ماساژور داشتیم، نه تغذیه مناسب
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13
 • نه ماساژور داشتیم، نه تغذیه مناسب


  فوتبال پنج نفره نابینایان ایران در حالی با کسب سهمیه و نایب‌قهرمانی در مسابقات فوتبال پنج نفره قهرمانی آسیا به کار خود پایان داد که بهزاد زادعلی‌اصغر، آقای گل این رقابت‌ها که برای دومین بار به عنوان آقای گلی مسابقات قهرمانی آسیا دست یافته، در گفتگو ب
 • میان وعده مناسب در دوران بارداری، تغذیه مناسب


  جایگزینی شش وعده‌ی سبک غذایی به جای سه وعده‌ی سنگین می‌تواند به پیشگیری از سوزش معده کمک کرده و قند خون را در سطح ثابتی نگه دارد.
 • خطر سوء تغذیه در کمین بیش از ۶۰ درصد کودکان بستری شده/ تغذیه مناسب بیمارستانی، کاهش مدت بستری


  مسئول تغذیه بالینی وزارت بهداشت گفت: ۶۸.۶ درصد کودکان بستری در بخش‌‌های مراقبت ویژه در معرض سوء تغذیه هستند.
 • تغذیه مناسب بارداری، ماه اول


  احتمالا می دانید که تغذیه ماه های اول بارداری اهمیت بسیار زیادی دارد، زیرا در این زمان سلول های جنین نسبت به تراتوژن ها بسیار حساس است.
 • تغذیه مناسب کودکان، سه تا پنج سال


  داشتن تغذیه مناسب و خواب کافی از مهم ترین شروط لازم برای رشد کودک در سالهای پیش از دبستان به شمار میرود.
 • تغذیه مناسب زنان، چرا بال مرغ نه؟


  خانم‌ها می‌توانند با مصرف مرغ‌ های سبز که به سبب جوان بودن، کاهش مصرف دارو و مدت کوتاه پرورش از کیفیت بالاتری نسبت به مرغ‌های معمولی برخوردارند، سالم تر باشند.
 • روش های کمک باروری، تغذیه مناسب


  کدام مواد غذایی حاوی روی و کروم هستند همسر من اسپرمش بسیار کم و تحرک هم ندارد و خودم نیز به تازگی در دهانه رحمم پولیپ تشکیل شده است.
 • روش دختردار شدن، تغذیه مناسب


  برای بارداری اونم دختر کی نزدیکی داشته باشم؟
 • تغذیه مناسب در بارداری، ماه به ماه


  نگرانی از سلامت جنین جزئی از فرآیند مادر‌شدن است. مادران باردار مدام در این اندیشه‌اند که چه کنند تا فرزندشان در رحم دچار مشکل نشود.
 • سلامت مو با تغذیه مناسب


  سلامت نیوز: وقتی بحث موی سالم پیش می آید، فقط محصولاتی كه برای موهایتان استفاده می كنید مهم نیستند، بلكه مواد غذایی كه به بدنتان می رسد نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به گزارش سلامت نیوز به نقل از زندگی آنلاین، خیلی از افراد از ظاهر موهایشا
 • در ماه اول بارداری چه تغذیه ای مناسب است؟


  غذای مناسب برای دو ماه اول بارداری که مشکوک به سقط هست و غذای های مضر چه هستند.
 • تغذیه مناسب در ماه ششم، چیست؟


  مصرف غذای سالم و پرهیز از غذاهای ناسالم، یکی از مهم ترین مسائل در تغذیه مادران باردار می باشد، زیرا که جنین از غذاهای مادر استفاده می کند.
 • تغذیه مناسب بارداری، سه ماه اول


  در این ماه‌ها بسیاری از خانم‌ها برحسب عقاید اشتباهی مثل آنکه باید به اندازه ۲ نفر غذا بخورند، پرخوری می‌کنند، درصورتی که اصل فراموش نشدنی خوب خوردن است نه زیاد خوردن.
 • رژیم پسر دار شدن، تغذیه مناسب چیه؟


  نقش تغذیه در تعیین جنسیت جنین اثبات شده است. اما بیشتر در مورد نوع رژیم غذایی باید تغییر ایجاد شود تا اضافه کردن یک یا چند ماده غذایی.
 • تغذیه مناسب نوزاد، راه تپل شدن


  نوزاد من موقع تولد ۲کیلو بود و قدش ۴۸...الان ۲ماه و ۱۵روزه است وزنش ۴.۸۰گرم هست. احساس می کنم لاغره نسبت به سنش چیکار کنم تپل بشه؟

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها