بازدید: 21

نشان قرمز روی دیوار مرگ

مرد جوان با افروختن آتش در خانه‌اش به زندگی خود و اختلافی دیرینه با همسرش پایان داد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: به گزارش جوان، ساعت ۱۴ روز سه شنبه شانزدهم مهرماه قاضی دشتبان، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران کلانتری ۱۳۳ شهرزیبا از آتش سوزی مرگباری در آپارتمان مسکونی در خیابان شقایق جنوبی، حوالی فردوس غرب با خبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل شد.

سرهنگ سرافراز احمدی، رئیس کلانتری ۱۳۳ شهر زیبا به بازپرس جنایی گفت: لحظاتی قبل از این حادثه به مأموران گزارش شد که مأموران پس از حضور در محل حادثه متوجه شدند ساختمان مسکونی دچار آتش سوزی شده است. مأموران پس از اطفای حریق در پارکینگ ساختمان مسکونی با سه دستگاه خودروی رانا، هیوندا و هایما روبه رو شدند که به شدت سوخته بودند. همچنین مأموران دریافتند طبقه دوم این ساختمان هم دچار آتش سوزی شده است که پس از تخریب در ورودی با جسد مرد ۳۹ ساله ای که صاحبخانه بود، روبه رو شدند که در اثر آتش سوزی به کام مرگ رفته بود. بررسی های تیم جنایی نشان داد مرد فوت شده دقایقی قبل از حادثه به پارکینگ ساختمان می رود و خودروی رانا که متعلق به خودش بوده آتش می زند که پس از آن آتش به دیگر خودرو ها سرایت می کند و ساختمان در آتش شعله ور می شود. مرد آتش افروز سپس به داخل خانه اش می رود که لحظاتی بعد هم خانه اش آتش می گیرد و خودش هم در میان آتش کشته می شود.

یکی از همسایه ها گفت: در خانه ام نشسته بودم که صدای انفجاری از داخل پارکینگ به گوشم رسید. به سرعت به بیرون آمدم و همسایه ها هم از ترس از خانه هایشان بیرون آمدند که مشاهده کردیم پارکینگ و خانه مرد فوت شده دچار آتش سوزی شده است. به سرعت موضوع را به مأموران پلیس و آتش نشانی خبر دادیم. بررسی های مأموران پلیس حکایت از این داشت مرد فوت شده که متأهل و دو فرزند دارد از مدتی قبل با همسرش اختلاف داشته است و لحظه حادثه همسر و دو فرزندش در خانه حضور نداشته اند. همچنین مأموران روی دیوار طبقه دوم نزدیک در ورودی خانه مرد فوت شده با جمله ای روبه رو شدند که مرد فوت شده با اسپری قرمز رنگی خطاب به خانواده همسرش نوشته بود «کینه جواب داد». این نوشته هم نشان می داد این خانواده اختلاف شدیدی با هم داشته اند. همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه قاضی دشتبان دستور داد جسد برای انجام آزمایش های لازم و مشخص شدن علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی منتقل شود.

نشان قرمز روی دیوار مرگ
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها