بازدید: 5

کاروان سلامت در مرز‌های چهارگانه ایران راه اندازی شد

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2093755
سیدهاشمی گفت: در مرز‌های چهارگانه ایران، کاروان سلامت را برای زائران راه اندازی کردیم که هفته گذشته این کاروان برای استقرار در موکب‌های مشخصی، حرکت کرد.

به گزارش  خبرنگار حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، سید مصطفی سیدهاشمی معاون هماهنگی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) درباره خدمات ستاد اجرایی فرمان امام به زائرین اربعین گفت: این ستاد سال قبل مواکبی را در ایران و خاک عراق به ویژه در کربلا و نجف برای خدمات رسانی به زائران ایجاد کرد.

او افزود: امسال به دلیل گستردگی اربعین و تردد تعداد بسیار زائران ایرانی به سوی کربلا و نجف، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) خدمات خود را چند برابر کرد. در مرز های چهارگانه ایران، کاروان سلامت را برای زائران راه اندازی کردیم که هفته گذشته این کاروان به سوی عراق برای استقرار در موکب های مشخصی، حرکت کرد.

معاون هماهنگی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) درباره مرز میرجاوه گفت: در این مرز خدمات سلامت برکت را مستقر شده اند و به زائرانی که از این مرز وارد خاک عراق می شوند، غذای گرم توزیع می شود.

سید هاشمی در پایان تاکید کرد: همچنین در مرز میرجاوه حسینیه ای را تجهیز کردیم و میزبان زائران به خصوص زائران پاکستانی هستیم و با اسکان این عزیزان، آنها را برای زیارت به مرز های غربی بدرقه می کنیم.

انتهای پیام/


کاروان سلامت در مرز‌های چهارگانه ایران راه اندازی شد
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها