بازدید: 4

خانم حکمت روحیه مردانه دارد + تصویر

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2093683
ضرغامی پستی را درباره دیدار اخیرش با منیژه حکمت در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

روایت ضرغامی از دیدار اخیرش با منیژه حکمت + عکسبه گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون  گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، به تازگی عزت الله ضرغامی با منیژه حکمت، کارگردان و تهیه کننده سینما دیدار کرد. در این دیدار ضرغامی با حکمت درباره وضعیت فعلی سینمای ایران به بحث و گفتگو پرداخته است. ضرغامی با انتشار مطلبی در صفحه اینستاگرام خود درباره دیدارش با منیژه حکمت نوشت:

" سرکار خانم منیژه حکمت، به ملاقاتم آمده بود. هر دوی ما حرف های زیادی از مقایسه سینمای امروز با سینمای دیروز داشتیم.

از بعضی اطلاعات و تحلیل های او بهره بردم. خانم حکمت «روحیه مردانه»! دارد، برخلاف برخی آقایان! واضح است که صفت مردانه برای آدم ها، «فراجنسیتی» است. قبلاً گفته ام که مرد و نامرد تقسیم بندی خاص من برای سیاسیون هم هست! از مافیای جدید اصحاب ثروت در حوزه سینما گله مند و منتقد برخی رفتارهای غیراخلاقی و غیرحرفه ای در سینمای امروز است.

فیلم «زندان زنان» او، به رغم برخی اشکالات، از فیلم های مطرح در حوزه آسیب شناسی اجتماعی است. در دورانی که این فیلم روی بورس بود، مقاله ای تحت عنوان «زندان مردان» منتشر کردم که مورد توجه قرار گرفت. سرگذشت غمبار جوان خوش سیما و برومندی که از بچه های خوب محله مان بود و به دلیل مشکل اشتغال به ژاپن و تایلند رفت و در نهایت غربت با ابتلا به یک بیماری کشنده در زندان تایلند از دنیا رفت.

در سفری که همراه نمایندگان مجلس ششم به تایلند رفته بودم، به همراه سفیر کشورمان در محل بیمارستان زندان با او ملاقات کردم. تنها درخواستش از من چند نوار کاست روضه و عزاداری بود که روزهای آخرش را با آن بگذراند. جوانان کشور سرمایه های بی بدیل مان هستند و اشتغال مشروع ترین مطالبه آنهاست. از آنان غافل نباشیم."

روایت ضرغامی از دیدار اخیرش با منیژه حکمت + عکس

انتهای پیام/


خانم حکمت روحیه مردانه دارد + تصویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها