بازدید: 16

معرفی بازی موبایلی Dead Cells + تصاویر

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2093663
بازی Dead Cells داستان سرراستی ندارد و شاید اگر موردی باشد که در آن این ساخته تویین موشن در برابر بازی‌هایی مثل سری کسلوانیا حرفی برای گفتن نداشته باشد، همین بحث داستان است.

معرفی بازی موبایلی Dead Cells + تصاویر

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، بازی Dead Cells، بازی است که باید برای هر مبارزه ای که در آن انجام می دهید؛ برنامه داشته باشید و پیش از هر چیزی مکانیزم های حرکتی و مبارزه ای دشمن تان را بشناسید. در بازی Dead Cells نباید بدنبال داستان خاصی بگردید، یا به بیان بهتر، Dead Cells داستان سرراستی ندارد و شاید اگر موردی باشد که در آن این ساخته تویین موشن در برابر بازی هایی مثل سری کسلوانیا حرفی برای گفتن نداشته باشد، همین بحث داستان است.

شما بازی را در نقش شخصیت اصلی آن از یک محیط فاضلاب مانند شروع خواهید که حکم یک زندان را هم دارد و پس از آن هدف تان در بازی، صرفا رد شدن از محیط های مختلف، مبارزه با باس ها و در نهایت هم تمام کردن بازی است. البته این گفته ها بدین معنی نیست که در بازی کلا خبری از داستان نیست بلکه داستان این بازی، به شکل سرراستی روایت نمی شود و فقط افرادی که به حد کافی کنجکاو باشند و نوشته ها یا نشانه هایی را که می توان در گوشه و کنار جهان بازی دید بخوانند، به اطلاعات داستانی آن دسترسی خواهند داشت. اینکه چنین موردی یک ایراد برای بازی است یا خیر، بیش تر به سلیقه مخاطب برمی گردد.

برای مثال سری سولز میازاکی هم داستان سرراستی نداشت و این موضوع هرگز یک ایراد برای آن به شمار نمی رفت، ولی خب اگر بخواهیم یک واقعیت را بیان کنیم، باید گفت که سازندگان Dead Cells آنقدر که روی دیگر بخش های آن وسواس به خرج داده اند و در نهایت هم اثری عالی خلق کرده اند، خیلی اهمیتی به داستان بازی قائل نشده اند.

معرفی Dead Cells

البته این را هم در نظر داشته باشید که پس از چند ساعت بازی کردن Dead Cells، آنقدر غرق آن خواهید شد که دیگر اصلا بود یا نبود داستان به چشم تان نمی آید، ولی خب در مجموع بازی اگر داستان غنی تری هم داشت می توانست یک شاهکار تمام عیار باشد. گرافیک بازی Dead Cells، در یک کلام جذاب است.گرافیک پیکسل آرتی بازی می تواند در یک نگاه قلب شما را به تسخیر در آورد. میزان جزییات به کار رفته در این عنوان واقعا حیرت انگیز است. بیش از ده نقشه ی مختلف وجود دارد که هیچ کدام شبیه به دیگری نیستند و هر کدام حال و هوا و التبه موسیقی منحصر به فرد خود را دارند. وقتی در بالای برج ها هستید، می توانید دریا را در دوردست ببینید و وقتی در یک بخش از زندان هستید، می توانید جسد های زندانی های دیگر را ببینید که روی هم تلنبار شده اند و گویا با چشمان سرخشان به شما زل زده اند. بازی از لحاظ گرافیک هنری در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد و طراحی باس ها نیز عالی است. موسیقی بازی نیز در حد امکان عالی کار شده است.

معرفی Dead Cells

صدای پای شما، صدای منحصر به فرد هر دشمن، صدای متفاوت سلاح ها و حتی موسیقی خود بازی که در هر مرحله با مرحله ی قبلی تفاوت دارد، همه در حالت عالی هستند و به مقدار کافی ادرنالین به شما تزریق می کنند و شما را هیجان زده می کنند. تنها اشکالی که وجود دارد، افت فریم گاه به گاهی بود که البته اصلا اذیت کننده نیست، ولی ممکن است به کمی به تجربه ی بازی شما ضربه بزند.

معرفی Dead Cells

جدا از تنوع بالای سلاح و حسی که هرکدام از آن ها به مخاطب می دهند، سیستم مبارزات Dead Cells یک جنبه مثبت دیگر هم دارد و این جنبه، چیزی است که شاید بتوان باز هم فقط از سری سولز برای آن مثال زد. با اینکه بازی های دارک سولز گیم پلی سختی دارند، اما در پس این گیم پلی سخت جذابیت و هیجان هم دارند و کاری می کنند تا از کشتن دشمنان، مخصوصا دشمنان قوی تر، یک حس پیروزی و قدرت شیرین به دست بیاورید و به خودتان و مهارت هایتان افتخار کنید. این ویژگی به بهترین شکل ممکن در Dead Cells هم وجود دارد.

معرفی Dead Cells


انتهای پیام/


معرفی بازی موبایلی Dead Cells + تصاویر
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها