بازدید: 4

بی تاثیری تحریم ها در حوزه ایمنی

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2093532
حسین زاده گفت: شرایط اقتصادی سخت ناشی از تحریم‌های ظالمانه‌ی آمریکا علیه کشورمان، تاثیری بر صنایع مختلف و حوزه ایمنی نداشته است.
گردهمایی سازمان های امداد رسان کشوربهمن حسین زاده مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران در گفت وگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به برگزاری پنجمین نمایشگاه تخصصی بهداشت، ایمنی، محیط کار گفت: امسال ۷۰ شرکت از ایران و کشور های خارجی در فضایی بالغ بر ۷ هزار مترمربع در ۳ سالن، نمایشگاه ایمنی و بهداشت را برگزار می کنند و نمایندگانی از سازمان آتش نشانی، سازمان امدادونجات، جمعیت هلال احمر، سازمان مدیریت بحران، سازمان دهیاری هاو شهرداری ها و انواع سازمان هایی که درگیر مباحث امدادی و ایمنی کشور نیز در این نمایشگاه حاضر خواهند بود.

او با اشاره به شرایط اقتصادی سخت ناشی از تحریم های ظالمانه ی آمریکا علیه کشورمان و تاثیر آن بر صنایع مختلف و حوزه ایمنی افزود: علیرغم این سختی ها این نمایشگاه طبق اعلام مجری و برگزار کننده، امسال ۶۰ درصد نسبت به سال گذشته شرکت کنندگان رشد داشته است.

بیشتر بخوانید: نمایشگاه آنوگا، فرصتی مناسب برای توسعه صادرات مواد غذایی

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار کرد: در این نمایشگاه تولید کننده و مصرف کننده با اطلاع از فعالیت یکدیگر فرصتی برای انعقاد تفاهم نامه ها و قرارداد های مختلف می یابند و با برگزاری جلسات B۲B می توانند بر رونق کسب و کار در این حوزه بیافزایند.

او گفت: پنجمین نمایشگاه تخصصی بهداشت، ایمنی، محیط کار، آتش نشانی ومدیریت بحران و امداد ونجات از فردا پنجشنبه کار خود را در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران آغاز می کند و تا ۲۱ مهرماه از ساعت ۹ الی ۱۷ در سالن های ۲۷، ۷ و ۲۵ میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.

انتهای پیام/
 
رشد ۶۰ درصدی پنجمین نمایشگاه ایمنی و بهداشت نسبت به دوره های قبل

بی تاثیری تحریم ها در حوزه ایمنی
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها