بازدید: 6

عرضه حالت تاریک (Dark Mode) برای اینستاگرام + تصویر

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 2093497
اینستاگرام اعلام کرد ویژگی حالت تاریک (Dark Mode) هم‌اکنون برای نسخه هماهنگ با سیستم عامل iOS 13 و اندروید ۱۰ این شبکه اجتماعی در دسترسی کاربران قرار دارد.

اینستاگرام به حالت تاریک مجهز می شودبه گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، اینستاگرام ویژگی پرطرفدار را به نرم افزار خود اضافه کرد. حالت تاریک (Dark Mode) آخرین قابلیتی است که به این شبکه اجتماعی اضافه شده است. حالت تاریک در حال حاضر به سرعت در حال گسترش بین نرم افزارهای پرکاربرد و شبکه های اجتماعی محبوب در سراسر جهان است.

بیشتر بخوانید: حذف ویژگی جنجالی اینستاگرام

بروز رسانی جدید اینستاگرام برای نسخه های هماهنگ این اپلیکیشن با سیستم عامل های اندروید ۱۰ و iOS 13 از قابلیت حالت تاریک پشتیبانی می کند. یعنی هم اکنون کاربران می تواند با دانلود و نصب آخرین نسخه نرم افزار اینستاگرام، از امکانات و ویژگی های حالت تاریک در این برنامه استفاده کنند. 

اضافه شدن حالت تاریک به اینستاگرام

اینستاگرام در یک هفته گذشته اقدامات قابل توجهی را برای افزایش رضایت کابران انجام داده است که از جمله این موارد می توان به افزوده شدن قابلیت واقعیت مجازی و حذف ویژگی activity tab از این شبکه اجتماعی اشاره کرد و حالا در دسترس قرارگیری حالت تاریک، مطمئنا موجب جذب بیشتر کاربران فضای مجازی به اینستاگرام می شود. اینستاگرام با میلیون ها نفر کاربر فعال در سراسر جهان در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی در دنیا است. 

اینستاگرام به حالت تاریک مجهز می شود

کارشناسان فناوری تاکنون مزیت های زیادی را برای حالت تاریک بیان کرده اند. آسیب کمتر به چشم در استفاده طولانی مدت از یک نرم افزار مهم ترین شاخصه Dark Mode است. البته اینستاگرام این امکان را به کاربر داده است تا با تنظیم دلخواه این برنامه حالت تاریک را فعال یا غیرفعال کند. آنچه در مورد افزوده شدن این ویژگی به اینستاگرام در کنار قابلیت های آن مورد توجه قرار گرفته است، عرضه هم زمان نسخه جدید برای سیستم عامل های اندروید و iOS است. اینستاگرام در بسیاری از موارد ابتدا ویژگی های جدید را در اختیار کاربران اندروید قرار می داد و پس از مدتی آن ها برای iOS نیز عرضه می کرد. 

عرضه حالت تاریک (Dark Mode) برای اینستاگرام

انتهای پیام/

حالت تاریک به اینستاگرام رسید

عرضه حالت تاریک (Dark Mode) برای اینستاگرام + تصویر
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها