بازدید: 3

ثبت ۳۵۰ تماس تلفنی مزاحم با مرکز ۱۲۵ همدان

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 2093471
رئیس سازمان آتش‌نشانی همدان گفت: طی روز گذشته ۳۵۰ تماس تلفنی مزاحم با مرکز ۱۲۵ همدان برقرار شده است.

ثبت ۳۵۰ تماس تلفنی مزاحم با مرکز ۱۲۵ همدانبه گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان،محمدرضا بیاناتی رئیس سازمان آتش نشانی همدان افزود: شهروندان همدانی دیروز ۴۲۸ مرتبه با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته اند که از این تعداد ۱۲ مورد منجر به عملیات شده است.

وی با اشاره به اینکه ۱۱ تماس برای مشاوره و راهنمایی برقرار و ۵۵ تماس اشتباه بوده است، گفت: ۳۵۰ مورد از تماس ها نیز ایجاد مزاحمت بوده است.

رئیس سازمان آتش نشانی همدان ادامه داد: عملیات انجام شده در این مدت ۵ مورد آتش سوزی شامل ۲ مورد حریق درختان در بلوار مصیب مجیدی و شهرک امیرکبیر، حریق خودرو در بلوار ۱۵ فروردین، نشت گاز در شهرک بهشتی و حریق مراتع و پوشش گیاهی در تپه هگمتانه بوده است.

بیاناتی افزود: همچنین ۷ مورد عملیات امداد و نجات شامل ۴ مورد نجات افراد محبوس شده در منزل در استادان، میدان پاسداران، بلوار الغدیر و شهرک مدرس، ۲ مورد مهار حیوانات در چهارراه میدان بار و بلوار الغدیر و عملیات امداد و نجات در حادثه تصادف خودرو در جاده کرمانشاه توسط آتش نشانان به انجام رسید.

منبع:باشگاه خبرنگاران
انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.


ثبت ۳۵۰ تماس تلفنی مزاحم با مرکز ۱۲۵ همدان
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها